Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit kell ahhoz nettóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell ahhoz nettóban havonta hazavinni, hogy a nők teljesen begerjedjenek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 16:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Én azt nem értem, hogy miért nem csinálnak olyan weboldalt, mint a Vatera, ahol a férfiak árulják magukat a nőknek.


A puncs.hu-n is csak olyanokat lehet beállítani, hogy 50 millió alatt meg 1 milliárd felett. Olyan kéne, ahol licitlépcsőkkel be lehetne állítani.


Ha még bizonyos tulajdonságokat is be lehetne árazni, például ha fiatal vagy, akkor az x nőnek -2 milliót ér, más nőnek semennyit nem számít, vagy ha kigyúrt vagy x nőnek -5 milliót ér, más nőnek nem számít, a harmadiknak negatívum.

2022. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Azok akik allandoan ezeket a kerdeseket irjak ki, aruljatok mar el, mi a helyzet, ha epp egy olyan no tetszik nektek, akinek szuper karrierje es rengeteg penze van?

Mit tudtok akkor felmutatni a netto osszegen kivul, amit kerestek??

2022. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#incel taget kifelejtetted
2022. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

#11


Nekem tetszik az ötleted.

2022. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#11 #14


Zsenikèim ingyen sem kellettek a tarskeresőn, majd pènzèrt biztos

2022. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#15


Akkor fuss neki zsenikém megint az értő olvasásnak, senki se saját magáról beszélt, hanem nyilván csúcskategóriás faszikról van szó.

2022. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen egészen pontosan 1.000.001 Ft.-tól indul e számláló.

De azt az 1 Ft.-ot sem szabad kihagyni!

2022. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%

Mikor munkanélküli voltam volt egy csomó csaj akivel találkoztam vagy összejártam. 2 éve dolgozom, ez idó alatt 2x szexeltem ebből is csak az egyik volt új ismerettség. Hiába a pénz, ha nincs időd és állandóan rohansz.

Sőt egyetemista koromban volt olyan hogy annyira nem volt pénzem hogy mondtam ezért nem tudok találkozni, erre a csaj mondta hogy akkor fizet ő.

Ennyit a pénzről.

2022. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
pénztárcával még nem dugtam. más vastagság izgat fel
2022. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

“ Akkor fuss neki zsenikém megint az értő olvasásnak, senki se saját magáról beszélt, hanem nyilván csúcskategóriás faszikról van szó.”


Na persze, mert minded top no (mert ugye csucskategorias ferfi nem fog osszejonni a kasszas erzsivel) almai netovabbja egy olyan “ferfi”, akiert fizetni kell.

Milliokat.

Szoval egy gyonyoru, gazdag no, aki barkit megkaphat, majd fogja, felmegy a puncsra es bekattintgatja hogy mely tulajdonsagok a fontosak, es utalja is a zsetont erte.

Hat persze, miert is ne🤣😭 egyre elmebetegebb otletek szuletnek itt, azert ne add fel Balazska, az alomvilagodban minden valora valhat.

2022. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!