Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, jó ez a férfi tanács?:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, jó ez a férfi tanács?: Mutasd magad erősnek, amikor gyenge vagy, és mutasd gyengeséged, mikor erős vagy.

Figyelt kérdés

Egy nőknél tapasztalt férfi mondta ezt nekem. Nekem nincs annyi tapasztalatom, de szerintem van értelme. Hogy miért gondolom így? Ha beleképzelem magam helyzetekbe:


Amikor gyenge vagyok, pl megsért valaki, beszól, kirúgnak a munkahelyről, elveszítek egy hozzám közeli embert, vagy valamilyen gyengeségem kerül előtérbe, akkor jobb mutatni azt, hogy stabil vagyok, nem kezdek el sírni rajta, szerintem ez imponáló a nőnek, hogy olyasvalakivel van, aki nem omlik össze amikor gyengesége van valamiben, de gyakran előfordul, hogy a nő maga tesztel hogy állom-e a sarat egy-egy beszólásra.


Amikor erős vagyok, mert például olyan élethelyzetbe kerülök, ahol a legjobb erényeimet volt alkalma látnia a nőnek, abban a szituációban erősnek lát engem. Olyankor nincs szükségem arra, hogy erősséget próbáljak mutatni, olyankor szerintem alkalmas lehet őszinte lenni és a sebezhetőségeket megemlíteni, sokkal hamarabb elfogadja, de még lehet örül is neki. Eleve erősség kell ahhoz, hogy valaki felfedje az ilyen dolgokat és ez olyan helyzet. De ha olyankor tenném, amikor már más miatt sebezhetőség ért, szerintem olyankor gáz azon siránkozni vagy még egy újabb problémát felhozni.


Szerintetek?



2022. jún. 24. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Jó tanács. Mutasd magad erősnek, amikor gyenge vagy, és mutasd gyengeséged, mikor erős vagy.
Mindig mutasd magad erősnek
Mindig mutasd a gyengeségeid, nincs mit elfedni
Mutasd magad erősnek amikor erős vagy, mutasd magad gyengének amikor gyenge vagy, ilyen egyszerű
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szeretnek az emberek ilyen jól hangzó, de a valóságban semmit nem jelentő dolgokkal dobálózni.

Felejtsd el.

2022. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Bárcsak ne tettem volna ezt éveken keresztül. Akkor nem lennék incel és a szüleim nem hinnék rólam, hogy sikeres kriptó befektető vagyok.
2022. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy tanácsom van, amit több felnőtt, szellemileg érett ember mondott és amivel nőként egyet is értek: HAGYJÁTOK ABBA A GYEREKES JÁTSZMÁZÁST
2022. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szeretteiddel, vagy lehetséges társakkal sosem érdemes ilyeneket játszani.

Az egy dolog hogy random embereknek mit mutatsz magadból (mert ja, tényleg nem feltétlenül jó, ha mindenkit beavatsz a lelki állapotodba, akár férfi vagy, akár nő) de ha bizalommal, és megértéssel teli kapcsolatot akarsz, akkor hülye lennél egy életen át tettetni hogy egy rideg alfa szociopata vagy.

A való élet nem valami menő film vagy sorozat; teljesen mindegy hogy hogy teszed magad, sosem leszel cillian murphy a peaky blindersből vagy dicaprio a wall street farkasából.

Gyerekes az egész.


A tapasztalat meg nem minden. Esküszöm mindig valami hímrbancra néztek fel a leginkább, akiknek a legtöbb gondolata a dugás körül forog, és sosem a kiegyensúlyozott férfiakra, akik hosszú, boldog párkapcsolatban élnek.

A való életben egy olyan férfi tanácsa aki volt már 100 nővel nem ér annyit, mint egy olyan férfi tanácsa, akinek sikerült évekig, vagy évtizedekig megtartania a párját.

2022. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez ilyen Oravecz Coelho szintű "bölcsesség", csak férfi kivitelben...
2022. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!