Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Egy fajtársatok segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy fajtársatok segítségre szorul, tanács kellene...?

Figyelt kérdés

Megismertem nem olyan régen egy lányt, 21 éves, 1 évvel fiatalabb nálam.

Abban kellene tanács, hogy ennek a lánynak van egy olyan természete, hogy nagyon durván hangulatingadozásai vannak. (A múltja miatt)

Egyik pillanatban kenyérre lehet kenni, másikban pedig mintha semmi érdeklődést nem látnék iránta, pedig mióta megismertem össze vissza dícsér hogy milyen jól nézek ki, gyönyörűek a szemeim, az ajkaim, és ezt van hogy többször is elmondja amikor jókedvében van. De mikor a másik véglet jön elő belőle akkor olyan érzést kelt bennem mintha tényleg nem érdekelném. Kitartó vagyok, és elszánt, de azért nekem is vannak nehézségek abban hogy ha például unottan ír vissza, legalább próbálkozok hogy jobb kedvre derítsem és előveszem a hülye énem, dobálok fel témákat hogy ne haljon meg olyankor a beszélgetés mert olyankor csak 1 szavas válaszokat kapok, de úgy érzem hogy ezt olyankor hiába próbálom, nem jutok előrébb :/

Nagyon hasonló múlttal rendelkezünk, de őt kicsit jobban megtörte ez mint engem és ezért van ez nála.

Valakinek valami ötlete van? Nem akarom veszni hagyni ezt a lányt...



2022. máj. 3. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet csak akkor vállalj be, ha megvannak a megfelelő képességeid, hogy pozitív irányba tereld. Ha te nem vagy ehhez elég okos, inkább keress egy stabilabb személyt.
2022. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én tuti meg kérdezném, hogy mire van szüksége.

Mikor ilyen a hangulata.

Hogy jobb e neki ha nem keresed, vagy azt várja el legyél megértőbb.

3 éves kapcsolatban egy ilyen csajjal éltem, van már rutin.

De én megértőbb voltam még nála is, annak ellenére, hogy ő lány.. :)

2022. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

azt hittem, olyasmiről fogsz panaszkodni, hogy elviselhetetlen vele együtt lenni, vagy hasonló. "unott írogatás", egyszavas válaszok - ezekből nem lehet leszűrni, mi van. nem beszélve arról, hogy lehet, zavaró ilyenkor az írogatásod.

szóval ha összességében szimpatikus, hagynám kicsit jobban megismerni.

ha pedig jobban megismerted, mérlegelj, hogy tolerálhatóak-e a hangulatingadozásai, lehet-e vele normális kapcsolatot működtetni.

ha pedig arra jutsz, hogy nem, akkor markold meg a tökeidet, és keress kiegyensúlyozottabb lányt.

2022. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Ne csináld engedd el. Felesleges kínlódás lesz
2022. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a képességeim meg lennének hozzá, mert akit csak tudok felfelé húzok és buzdítok mindenben amiben tudom, és volt szerencsém tanulni alkalmazott pszichológiát is. Csak én azt tartom furcsának hogy egyik pillanatban tök happy a dolog, és haladunk is, másik pillanatban pedig mintha eltántorodna és visszalépne. Ezáltal jelenleg ott tartok hogy azt próbálom a tudtára adni hogy semmi rossz szándék nincsen bennem, és hogy elfogadom olyannak amilyen. Én is elég sérült lelkű ember vagyok, tudom hogy mi kell egy magamfajtának, csak bár látnék egy kis áttörést. De tudom hogy türelmesnek kell lennem mert ez nem megy olyan egyszerűen.
2022. máj. 3. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Amikor rossz hangulatban van, akkor hagyd békén, ne szólj hozzá. Tudasd vele, hogy számíthat rád, ha beszélgetni akar valakivel te elérhető vagy, de ne erőltesd a dolgot.
2022. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös az a baj, hogy hiába tanultál pszichológiát és hiába tudod felrántani az illetőt.

A te energiád csak fogy, és sajnos van az a helyzet, mikor lehozhatod te a csillagokat is az égről az sem jó.

Nekem ami volt kapcsolatom, konkrétan minden klappolt

Jó volt a szexualitás, mikor 2esben laktunk totál elvoltunk egymással, de mégsem mentünk a másik fejére..

Fel kínáltam a lehetőséget, hogy próbáljuk meg ténylegesen együtt (előtte voltak lakó társaink, utána meg ott volt az anyós,végül én munka miatt onnan elköltöztes és pofára estem, hogy nem jött velem.)

Szóval..

Hiába tudod, hogy a másiknak is sokkal jobbá tudnád tenni az életét ha ő egyszerűen nem nyitott erre.

2022. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Oldfire ***** válasza:
100%
A csaj tulságosan szeszélyes. Később nagyon sokat fogsz szenvedni miatta és 99%,hogy nem fog megváltozni. Szépen engedd el.
2022. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi srácok. Nagyok vagytok <3

Egyenlőre még megpróbálok kitartani, de valahogy én is kezdem így érezni ahogy ti leírtátok.

2022. máj. 4. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!