Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos házasság vagy új,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos házasság vagy új, jobb kapcsolat?

Figyelt kérdés
Kilépnétek egy többé-kevésbé működő, tíz évnél is hosszabb házasságból egy másik nő miatt, akivel láthatólag sokkal jobban kijöttök, több közös célotok van és szexuálisan is vonzóbbnak találjátok egymást? Vagy ez egy olyan dolog, hogy mindenkinek vannak hibái, amik úgyis csak az évek alatt derülnek ki, és akkor már jobb az ismertet választani (ami szintén nem rossz, csak nem túl jó)? Egyáltalán hogyan lehet túlélni házasságban egy szerelmet egy másik nő felé?

2022. jún. 25. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Mindenkire rá lehet unni előbb-utóbb. Erre is rá fogsz. Cserélgesd őket, ahogyan a fehérneműket szokás. Neked valószínűleg ez való.
2022. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Az új érdekesebb, de együttélve már lehet rosszabb lesz, mint az első. Mivel te már kiléptél a házasságodból, és ha nincs gyerek, akkor tisztességesebb ezt fel is vállalni. Ha van gyerek, az nagyon más helyzet.
2022. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Sosem szabad egy harmadik fél miatt válni. Akkor válj el ha azt önmagadért teszed. Ha úgy érzed, hogy nem jó már neked a pároddal, nem lehet már javítani a házasságon (megpróbáltátok, de nem ment), megváltozott a párod és már nem tudod tolerálni stb akkor van értelme válni.

De azért sosem szabad válni, mert egy harmadik személytől várod a "megváltást", hogy majd ő jobbá teszi az életedet. Lehet, hogy jobb lesz vele, de mi van ha nem? Mi van ha lelép?

Akkor kell elválni, ha úgy érzed, egyedül is teljes életet tudsz élni, nem vagy kapcsolatfüggő, nem egy másik miatt váltál. Ha egészséges pszichével rendelkezel és kiegyensúlyozott tudsz lenni egyedül is (lelkileg, anyagilag, egészségileg), akkor tudsz majd jó kapcsolódni egy másik emberrel.

Ha ehhez egy válás szükséges akkor meg kell lépni. De ne egy új nőtől várd a "megváltást", hanem saját magadtól. Az új nő sem jobb, csak más.

2022. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az új nő sokkal jobb,kedves utolsó nem mindenki egyformán gondolkodik erről.Az első feleségem ,úgy vettem el,hogy nem voltam szerelmes már akkor sem,csak megszoktam,jó vele nem veszekszünk.Azt hittem ennyi bőven elég..Hát nem!! Amikor megismertem a mostani feleségem,mint egy robbanás , akkor voltam először igazán szerelmes,és a mai napig is tart(8ev)szóval én másik nő miatt léptem ki,a langyos lakótársas házasságombol,és nem bánom jól tettem.
2022. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
4, ez azokra igaz akik nem szerelembol hazasodtak. Gyakorlatilag te atverted az 1.nőt.
2022. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

#4-nek van igaza. Ne azt nézd, hogy most sokkal jobban kijössz az újjal, persze, hiszen új. Gondolj vissza a feleségeddel való kapcsolat elejére. Érezted azt, amit most? Ha nem, akkor megvan a válasz. Megalkudtál,mert nem tudhattad, hogy mikor érkezik a másik feled. Ha erről van szó, ki kell lépni. Az "igazi" is megérdemli, hogy teljes kapcsolatban éljetek, mint egykor egy random nővel, akkor is, ha esetleg később elmúlik.

Ha csak az újdonság varázsa nyűgöz le, ugyanúgy, mint a feleségednél volt anno, akkor fölösleges cserélgetni, vele ugyanez lesz. Akkor viszont zárd le, és foglalkozz a házasságoddal, mert nincs rendben. Ha rendben lenne, nem érdekelne más.

2022. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Örülök hogy neked bejött az új nő. "Köszi", hogy lepontoztál. Kár, hogy nem értetted meg amit írtam.

Igen, van akinek bejön az új nő egy életre. És van akinek bejön 2-3 évig aztán szakítanak az új nővel is. Ehhez az egészhez szerencse is kell.

Vagy bejön vagy nem. 50-50%. Azért írtam, hogy ha sz*r a házasság és így is, úgy is ki akar lépni belőle a kérdező akkor lépjen. De ne egy másik nőre alapozza az életét, mert nem tudhatja hogy mi lesz az új nővel 1-2 év múlva. Lehet hogy minden szuper lesz, de az is lehet hogy nem. De akkor is tudnia kell egyedül is minőségi életet élni.

És az is igaz amit előttem is írtak, hogy az új az mindig izgalmasabb, érdekesebb mint a megszokott, unalmas régi. Ez az élet minden területén így van.

Lehet hogy kérdezőnek is bejön az új nő hosszabb távon (50-50%), de készüljön fel arra is, ha válik akkor ne "tegyen fel mindent" erre az új nőre. Mindig legyen A és B terv is.

#3 vagyok

2022. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, nem is terveztem mindent feltenni az új nőre... bár a régire mindent feltettem, és ráfáztam.
2022. jún. 25. 19:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Mivel faztal rá?
2022. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Beleraktam magam emberileg, érzelmileg és anyagilag, de nem hogy a szerelem, még a kapcsolat jó szakasza sem bizonyult tartósnak :/
2022. jún. 26. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!