Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik,hogy egy nőnek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik,hogy egy nőnek nincs szexuális kisugárzása?

Figyelt kérdés

Férfiak soha nem közelednek felém,az életbe nem kaptam egy csókot sem.

Ha ismerkedek is valakivel,egy idő után ignorál,nem ír többet.

Személyesen sohasem hívtak randira.

Az létezik,hogy az a tipikus nőiesség,szexuális kisugárzás teljesen hiányzik belőlem? 24/N



2022. jún. 27. 22:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
15%

mi abban a hihetetlen ha valaki nem gerjed csak r.banckodásra? Mert kisugárzás nincs azaz r.biskedés nelkul semmi hatás.

Nem ruha, nem külső függvénye.


Valaki csak áll a postan és már vonzó. A klónja meg nem az. Mert vni hiányzik belole. Vagy mert apáca effektje van. Nincs meg a kisugarzás.

2022. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező csak provokálni jött. Egymásnak ugrasztani az embereket!
2022. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
23%
Csak ha egy idióta kis pcsa.
2022. jún. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen kérdésekre a férfiaknak azt szokták írni hogy: "biztosan csak a topmodelleket veszed észre, adj lejjebb az igényeidből, főleg ha ronda vagy". Ugyanezt tanácsolom neked is kérdező. Nem vagy jó nő, de még csak átlagos sem ezek szerint. Ha akarsz valamit, dolgozz meg érte és keresgélj a szinteden lévő pasik közül!
2022. jún. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
87%

Semmi nem jó, ami mesterkélt.

Vagyis : hogy kéne !!! viselkednem hogy blablabla. És itt a kéne szó hibádzik.

Én pl. soha nem tudtam otthon úgy elmenni a bnőim mellett hogy nem kapott volna egy puszit, vagy popsisimogatást csak úgy 2sec. és mentünk tovább. Főzés közben meg hátulról átölelve mellek alatt és a nyakába-tarkójába karmolva puszik, stb stb. És érdekes módon magától pucsította a popsiját a farkamhoz hátra.

Szóval ha nem így van, akkor az bukott kapcsolat, ezt hidd el.

És ezeket a dolgokat nem lehet "előadni megtanulva". Vagy jön zsigerből mindkettőnél vagy az egyik mindíg lemondással kell éljen.

Az ilyen kapcsolat nem jó semmire. Akár a lány, vagy akár a pasi nem ilyen.

2022. jún. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
38%
A tipikus nőiesség mint kisugárzás az fejleszthető. Volt itt egy komment, hogy az se jó, ha a nő túl férfias. Ezen bizony el kell gondolkodni, ha nőként ezt tapasztalod. Mivel férfiak közt dolgozunk, és köztük kell helyt állni, nagyon sok férfias viselkedés mintát veszünk át. Van az a mondás, hogy a sz*xhez elég egy f*sz, mert kettővel csak kardozni lehet. Sajnos ez teljesen igaz. Egy férfi pedig 0,0006 sec alatt levágja tudat alatt, hogy te "energetikailag" nő vagy-e. A mozgás, az ülés, a ruházat, a beszéd stb, mind mind számít. Ugyan ebben a helyzetben voltam, mióta dolgozom a dolgon ömlenek a pasik utánam. A legdurvább felismerésem akkor volt, mikor 26 évesen megkaptam az első!!! Virágcsokromat egy férfitól (aki nem az apukám), hogy ez működik. Nem mellesleg sokkal jobban is érzem magam. Szóval nyugodtan keresgess ezekben az irányokban, mert nőként minden ott van benned, de a mai felgyorsult világ na meg a feminista üsd a férfit oda vezetett, hogy a nők elfelejtenek nők lenni. :)
2022. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt nagyon sokan félreérették ezt a kérdést :D
2022. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Esze ágában sincs ismerkedni!
2022. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Szintén, mint az egyes, én pasiként vagyok ilyen.

Egyszerűen levegőnek néznek a nők.

De több nővel is találkoztam, aki egyszerűen valamiért szinte senkiből nem vált ki semmit. Nem feltétlenül azért, mert kövér, vagy csúnya lenne. Egyszerűen csak hiányzik a szikra valamiért...


22F

2022. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
57%

"De több nővel is találkoztam, aki egyszerűen valamiért szinte senkiből nem vált ki semmit. Nem feltétlenül azért, mert kövér, vagy csúnya lenne. Egyszerűen csak hiányzik a szikra valamiért..."

Ugyan dehogy "valamiért"

Pontosan tudjuk miért, és tényleg nem azért mert csúnyák lennének

Egyszerűen a NŐIESSÉG hiányzik

A nőiesség nagyon fontos, fontosabb a nő szépségénél, jörészt belülről fakad. Túl sok rendes férfit nem fog érdekelni az a nő, aki férfiasan viselkedik, vagy nőietlen a stílusa

2022. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!