Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatra (értsd:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatra (értsd: családalapítás) érdemes 33-35 éves nőkkel ismerkedni vagy ez a korosztály már necces?

Figyelt kérdés

Az tény, hogy 35 fölött már a teherbeesés is necces, de ha sikerül is, akkor nagy rendellenességek veszélye.

A dilemmám az, hogy ismerkedek egy csodaszép, kedves nővel, aki 33 múlt. De még randizgatások, összeköltözés stb. miatt ha minden jól is megy, akkor is már 35+ lesz, mire családalapításra kerül a sor... Emiatt az is felmerül bennem, hogy jobb lenne nem belebonyolódni egy ilyen kapcsolatba. Ti hogy látjátok?


34F



2022. jún. 28. 12:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
De ugyanennyire megvan az esély arra, hogy elb...d az éveidet, ha egy fiatalabb csajjal ismerkedsz. Az is szülhet fogyatékos gyereket, az is meggondolhatja magát közben (sőt nagyobb eséllyel, mint a 30-as), az is lehet meddő...
2022. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#5-nek: "Köszönjük, Emese" hogy a klasszikust idézzem, mivel a válaszod sehogy sem kapcsolódik a kérdéshez...


Amúgy k.va nagy lúzerség, hogy huszas éveim végét egy nővel töltöttem, akit el is jegyeztem. De még az esküvő előtt rájöttem, hogy mégse szeretném vele leélni az életem. Aztán pedig 2 évig együtt voltam egy 8 évvel fiatalabb nővel, csak arról meg kiderült, hogy aranyásó. És pikk-pakk máris 34 éves lettem. Sokkal jobb lehet elvenni az első épkézláb nőt és utána pár év múlva válni...


Amúgy abszolút nem nézem le ezt a korosztályt. A kérdésem nem az itt szokásos picsogás, hogy a gonosz nők valagát 30 alatt tisztára nyalják, de utána majd lesújt rájuk az igazság pallosa.

2022. jún. 28. 13:27
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: Az a probléma, hogy nem mindenki olyan szerencsés,hogy fiatalon hozzá illő párt találjon magának.Sokan vannak akik csak 30 felett találják meg az igazit,lehet hogy egyszerűen csak nem volt szerencséjük korábban.szerintem nem késő 34 évesen.
2022. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6%
Ja, a 8 évvel fiatalabb pipi nem akart veled megöregedni és még élni akarja az életét? Milyen meglepő! Amúgy az is egy nagy balfék a szememben, aki több hosszabb párkapcsplatában is melléfog, aztán elmegy az élete. Gondolom a következő kapcsolatod is hasonló lesz.
2022. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14 a fiatalabb "pipit" én raktam ki, mivel elég sok dologból kiderült, hogy neki a pénz az első. Ha akartam volna, elvehettem volna és gyereket is vállalt volna, de nem akarok a későbbiekben egy ilyen nőt válás után sok pénzzel és gyerektartással kitömni... Amúgy az aranyásókat általában jól szűröm, de ő nagyon profi volt.


De azért durva, hogy az összes frusztrációd rám vetíted ki. Betáraztam pár frappáns visszaszólást, de inkább kitöröltem, mert az írásaidból süt, hogy ver téged az élet rendesen ezek nélkül is...

2022. jún. 28. 14:30
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

34 évesen férfiként még bőven lehet családot alapítani. Nem is értem miért köt bele ebbe a bárki, nekem a rokonságomban többen is 40 körül váltak apává (volt olyan is aki először).

A párkeresés meg igenis nem könnyű a mai világban, főleg ha tudatos az ember, befejezi a tanulmányait, elkezd dolgozni, önálló életet élni, élményeket gyűjteni és az évek olyan gyorsan elmennek, hogy lazán el is múlik már 30. Persze ez alatt is simán megházasodhat, de attól is függ, hogy mennyire érett és ismeri jól önmagát.

A kérdésre válaszolva, ha a harmincas évei elején van a nő, akkor nem baj, persze attól is függ mekkora családot szeretnél. 2 gyerek a harmincas évek második felében még reálisan összejöhet, de ez sok mindenen múlik.

2022. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%
Ez a hajó neked már elment! Ha 35 évesen lesz gyereked akkor 53 leszel mikor 18 lesz. Öreg ember leszel mire eljut az érettségihez.
2022. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%
Meg az már mekkora szeretet, szimpátia lehet a jelenlegi "párod" iránt, ha itt várod idegenektől hogyan döntsél róla a méhe alapján, hogy tud-e még szülni. Mintha a nők vmi állatfélék lennének, akiket elletés alapján sorolunk kategóriákba. 😂
2022. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kellene családalapításra 30 alatti naív takony gyerekagyú?!
2022. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg az adott esetekben a környezetedben, ahol pl. autista gyerek született pl., a kutya nem tudja, hogy nem ugyanúgy autista lett volna-e a gyerek, ha 21 évesen szüli meg a leányzó. Egyébként nekem a környezetemben 2 olyan eset is történt, ahol annyira beparáztatták a 30+-os nőket a környezetükben, hogy fú, hát ennyi idősen sokkal kevesebb az esély stb., hogy emiatt, félelmükben alig pár hónapos kapcsolatban védekezés nélkül dugtak, hogy hát úgyis nehezen fog összejönni, legalább esély legyen rá... aztán mindkét esetben kb. első próbálkozásra lett kölök, egészséges is, és hát köszönhetik a jó égnek, hogy a kapcsolat jónak bizonyult, és nem szívták meg egyelőre, hogy gondolkodás nélkül, csak a félelemkeltés miatt hamarabb elkezdtek próbálkozni, mint szerették volna.
2022. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!