Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, titeket hogyan erintene, ha a legjobb probalkozasaitok ellenere sem erdekelnetek senkit?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodas akar lenni, csak erdekelne, hogy hasonlo helyzetben ti is az "inkabb leszarom az egeszet" opciot valasztanatok?


26F vagyok. 186 centi, 2 eve meg 125 kg voltam, akkor osszejott egy egyejszakas egy olyan lánnyal, aki nem jott be, de en se voltam az esete, kb. csak megsajnalhatott vagy fogalmam sincs, hogy mi volt a motivacioja, de az egesz borzalmas volt. Utana komolyan magamba kellett neznem es elkezdtem dolgozni magamon.


Azota leadtam 45 kg-ot, vegre el tudtam kezdeni stilusosabban oltozkodni, az alakommal mar nincsen gond, de ha mindenkeppen talalgatnom kene, akkor a fejem lehet annyira pinaszomorito (hamar kezdtem kopaszodni, szoval kenytelen vagyok borotvalni a maradek hajamat, mert azzal meghulyebben neznek ki), hogy szimpatia jelet azota sem latom masokon. Emiatt nagyon nem is birok masikra mosolyogni, mert ugy sem itelnenek olyannak, akinek ezt viszonoznak. Enelkul meg tok felesleges szemelyesen barkihez is odamennem. Interneten vagy a nagyon túlsúlyos nokkel lehetne valami vagy fiatal anyukakkal, mert csak ez a ket kategoria talal meg, de kovezsetek meg nyugodtan, mert ezek kozul egyik sem vonz. Legalabb 1200 ora munka volt abban, hogy 125 kg-os formambol ide eljussak, de azon kivul, hogy fittebb lettem, ugyan ugy nem erdeklek senkit. Nyilvan nem ez volt a motivacio az egesz folyamat mogott es ettol fuggetlenul nem tekintek erre kidobott idokent, de azert remeltem, hogy konnyebb dolgom lesz ezek utan az ismerkedesben, ha jobb lesz a fizikumom es megjelenesem.


Titeket hasonlo helyzetben ez hogy erintene?


2022. jún. 28. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

A helyedben leugranek egy hírdról a Dunába.


Hiszen ha mindent megteszek és nincs eredménye, akkor elveszteném a motivációt.

2022. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Arcod számít leginkább. Vékonyak, nagydarabok is találnak maguknak, izom/stílus/intelligencia/humor... számít a legkevésbé. Én beletörődtem, igaz nem 26 évesen hanem 28-29. Valószínűleg ha valaki 26 éves koromban azt mondta volna, hogy törődj bele és nem éri meg nőkkel foglalkozni kikeltem volna magamból, szóval ezt amíg magadban nem rendezed le, addig mondhat neked bárki bármit nem lesz foganatja...

28-29 körül aztán elhatároztam, hogy ennek így nincs értelme. Elkezdtem elkerülni a nőket. Nem megyek oda, ahol ők vannak, barátaimmal megpróbálok csak akkor találkozni, ha nők nincsenek ott, BKV-n nem állok meg mellettük, ha szembejön egy, akkor félrenézek vagy előveszem a telefonom. 1-2 év alatt elég jól ki lehet törölni a fejedből őket, manapság már nem kell különösebben megerőltetnem magam, hogy ignoráljam a jelenlétüket, jön reflexből. Én ezt csináltam, de nem garancia, hogy ez másnak is így jó/működni fog.

2022. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Mihelyst nem azzal foglalkozol, hogy nem kellesz senkinek, hanem tényleg éled az életed és próbálsz boldog lenni kizárólag saját magad miatt, akár nő nélkül,az nagyon sokat lendíthet a dolgokon. Nem biztos, de egy próbát megér. Tapasztalat (csak én nő vagyok).
2022. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy most tettem. Magasról teszek már a nőkre.

Kiismertem őket az évek során, a párkapcsolat is olyan mint a gyerekvállalás.

Nem mindenkinek való.

2022. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

"Kiismertem őket az évek során, a párkapcsolat is olyan mint a gyerekvállalás."

Mondjuk azért jó lenne legalább kitapasztalni ezt.

Úgy sokkal könnyebb lenne elviselni a tudatot hogy nincs esélyed sem a boldog kapcsolatra.

A tapasztalat teljes hiánya is elég őrjítő, hiszen azt sem tapasztalhatja meg az ember miből marad ki. A negatív tapasztalat viszont mindenképpen segítene.

"Elkezdtem elkerülni a nőket. Nem megyek oda, ahol ők vannak, barátaimmal megpróbálok csak akkor találkozni, ha nők nincsenek ott, BKV-n nem állok meg mellettük, ha szembejön egy, akkor félrenézek vagy előveszem a telefonom."

Pont idáig jutottam én is. Szóba állok azért velük, de már a komoly közeledés gondolatától is elfog a hányinger. Inkább kerülöm őket, pedig ezt csak néhány éve csinálom így. Azelőtt mindig próbálkoztam ha volt alkalmas alany.

2022. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5.

4 vagyok.

Látom hasonlítunk, te is úgy ítéled meg, hogy ezeket tényleg jobb kerülni.

Én is hasonlóan járok el mint ahogy te is írtad.

2022. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

6#

Én inkább úgy mondanám, hogy már nem vagyok képes komolyan foglalkozni ezzel a dologgal.

Amivel kapcsolatban csakis kudarc ér, azt az ember ösztönösen kerüli. Ezen ősi ösztönök irányítanak engem is. Pedig tudom hogy ezek a boldogságom ellen működnek, de képtelen vagyok másképp hozzáállni. Egy átlagember mentálisan ennyi kudarcot visel el és nem kér utána többet a dologból

2022. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, ez valóban így van.
2022. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

El kell fogadni, ez van. Ahogy azt is elfogadja az ember, hogy nem lesz szupersztár, ünnepelt színész Hollywoodban, nem lesz multimilliárdos vállalkozó, vagy topmodell sem.

Bele kell törődni. Azt szokták javasolni ilyenkor, hogy próbáljuk a sikertelenség okát felkutatni, legtöbbször a rossz/nem elégséges vagy éppen olyan "semmilyen" külső miatt szokott ez lenni.

Kezdjünk el változtatni ezen, hozzuk ki a legtöbbet a genetikánkból és ha ez után sem sikerül, akkor mindegy. Akkor el kell engedni a dolgot. Ha úgy érzed te mindent megpróbáltál, akkor törődj bele, nem rajtad múlik a dolog.

Még annyit tudok javasolni, hogy próbálkozz máshol. Ha az anyagi helyzeted engedi akkor érdemes Délkelet-Ázsiában próbálkozni.

2022. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha az anyagi helyzeted engedi akkor érdemes Délkelet-Ázsiában próbálkozni."

Hát úgy tudom 38/f incel haverunk ott él, és nemigen lett sikere ott sem. Szóval én kételkedem

2022. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!