Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz nőt kapnia egy férfinek ha csak 170 cm és nem kockahasú hanem van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés

A legtöbb nő akivel találkozok alacsonyabb nálam még is ez a mondás, hogy nekik 180 meg 190 centis kell a valóságban, közben azt hazudják, hogy csak legyen magasabb náluk a férfi.


Egy 155-160 centis nőnek miért nem felel meg egy 170 centis férfi ? Magassarkút is felvehet mellé


Az meg hogy egy vékony férfinek kockahasa van mert ilyen a genetikája az nagy szám , persze más ha valaki folyamat sportol érte de most egy kis pocakkal mi van?


A férfi se dobja ki a nőt ha terhesség után mondjuk nem egyből fit 2 hónap múlva


2022. júl. 8. 18:45
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
83%

“Magassarkút is felvehet mellé.”


Miért ismerkedsz agyhalottakkal?

2022. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
97%

És napi 2-3 sör lecsúszik?


Megint itt vagy 170/103 as dagadék!

2022. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
És mi van ha lecsúszik pár sör? A nők is szoktak inni ahhoz képest, hogy szerintem nem való egy nőnek az alkohol főleg nagy mennyiségben
2022. júl. 8. 19:01
 4/54 anonim ***** válasza:
98%

#2

Sztem is ő az

2022. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Megsúgom hogy ma 10 is lecsúszik és kinek ártok ezzel? Nyilván ha lenne egy csinos barátnőm akivel programunk lenne akkor nem történne ilyen maximum ha bulizni mennének és ő is én is meginnánk pár italt
2022. júl. 8. 19:03
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jóóó xdxdxd. Elkezdi 10 is lecsúszik xdxd. Igen igen. Minden nő vágya egy alkoholista.
2022. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Ez csak pénteken van , szombat meg vasárnap általában nem iszok egyáltalán sört, csak ritkán


Hétköznap meg van hogy csak 2-3 van hogy 4 de többet nem , munkát nem befolyásolhatja ez nem alkoholizmus , nem remegek érte, ha nem iszok nem iszok ennyi

2022. júl. 8. 19:11
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Nem remegsz érte, de mag le fog csúszni 10 söröcske. Valós. Ha nekiállsz edzeni akkor hamar találsz magadnak nőt. Ahhoz viszont hagyd el a sörikét egy időre.
2022. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
97%
Az alkesz törpe Shrek ismét visszatért.
2022. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Törpe meg shrek na igen , szerintetek miért iszom részben mikor csak ezt kapom itt is? Miért törpe egy 170 centis férfi amikor a legtöbb nő alacsonyabb nála, nyilván nem a magasabb nő érdekel arra tudom hogy nincs esélyem és én se akarnám mert nem nézne ki jól se nekem se neki!


De egy 160 centis nőnek mi baja van egy 170 centis férfivel??

2022. júl. 8. 19:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!