Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek melyik tipusú férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek melyik tipusú férfiak jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
Ilyen Dwayne Johnson tipusú 2 m magas izomkolosszus? Vagy inkább a szálkásabb kevésbe izmos pasik, mint mondjuk C Ronaldo? Nem konkrét erre a két fickóra gondolok, hanem testalkatra. Köszi csajok 🙂

2019. máj. 4. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondjuk, CR, olyan leszel, aztán életed szerelmánek, akiért epekedsz, pedig a DJ alkat jön be, akkor mit csinálsz?
2019. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van abban valami romantikusan elvakult dolog, hogy egy ilyen esős szombat kora délutánján feltegyünk egy kérdést, amely több milliárd emberi lény ízlését redukálja két lehetőségre, és ezekből kínál választást.
2019. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Mindkettő,mivel mindkettő vonzó,férfias,szexy.


A Vadon Jani féle girnyó hobbitok meg a Timbaland féle dagadtak nem jönnek be .

2019. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok rasszista (nem hát, perszeee), de pl. sok cigó (elnézést, rézbőrű) rendelkezhet CR féle genetikával, mégsem választanák őket emiatt soakn. Szóval érted, mekkora baromság a kérdésed.
2019. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, nekem eddig mindig, és jelenleg is magas, két méter vagy afeletti párom volt/van. Nem feltétlen azért, mert csak velük vagyok hajlandó szóba állni, hanem mert én magam is magas vagyok. Volt köztük hogy a te szavaddal éljek, izomkolosszus is, meg szálkásabb is. A jelenlegi párom inkább pocakos típus. Mindegyiket imádtam.
2019. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!