Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szükséges mindenképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szükséges mindenképpen az, hogy egy férfinak legyen barátnője ahhoz, hogy sikeres legyen az életben?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka annak, hogy a nők terén sikertelen férfiak az élet más területén sem számítanak sikeresnek?


Én például ebben a helyzetben vagyok és ezt nemcsak saját tapasztalatból írom.



2022. júl. 10. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudod a választ mi a kérdés ?
2022. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert minden sikeres férfi mellett áll egy nő,

Aki jól járt:D

2022. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
A Tégla című filmben is megmondták: ebből tudják, hogy nem vagy b.zi
2022. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Mert akinek nincs nője az életképtelen. Vesztett a sikeres ferfiak mellett.
2022. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert ilyen esetekben ugyanazért nem lesz valakinek barátnője, amiért az életben is sikertelen: nulla szociális érzék, ami miatt kerülik az emberek, nem szeretnek vele dolgozni, stb. és/vagy lusta, ami miatt nem tanul/nem pályáz meg egy jobban fizető, de keményebb állás és nem is megy oda a nőkhöz/nem tesz azért, hogy vállalható külseje legyen és/vagy tutyimutyi, aki nem mer megpályázni egy álláshirdetést, nem tudja eladni magát sem egy nőnek, sem egy munkáltatónak és/vagy valamilyen mentális problémája/feldolgozatlan traumája/borzasztóan alacsony önértékelése van, vagy pont ellenkezőleg, nulla önkritikája.
2022. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A siker alatt anyagiakat értesz? Mert akkor nem kell nő.

Én voltam már atom-csóró félcsöves Bp.-n és most keresek qrva jól, igaz külföldön. Mégsem vagyok kelendő a nők szemében és nem is leszek soha, mert ez nem a pénzen múlik, hanem a külsőn kizárólag.

Bizony lehet sikertelen egy pénzes férfi is ha nem előnyös a külseje, és lehet nagyon nagyon sikeres egy munkanélküli, ambíciótlan, nagymamája pincéjében lakó férfi is, ha cuki az arca.

2022. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!