Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fitymaszűkületem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fitymaszűkületem van, mindenképpen szükséges orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó, hogy lankadt állapotban egy kicsit hátra tudom húzni, de aztán nagyon feszít. Viszont ha egy kicsit ázik a zuhany alatt, minden gond nélkül vissza tudom húzni. Merev állapotban azonban még így se teljesen. Mit tehetek hogy elkerüljem az orvost? vagy nincs más megoldás?

19/F



2013. jún. 9. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz szexelni, akkor érdemes. Helyi érzéstelenítésen tudnak segíteni rajtad. Egyébként nem értem az anyákat, ennyire nem figyeltek oda kiskorban erre? Nekem is volt gondom, de anyu elvitt 1,5 éves koromban és bár visítás volt, de ma már semmi gondom vele.
2013. jún. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szex miatt érdemes ezt megoldani. Fertőzés, gyulladás oka lehet. Vegyél egy mély levegőt, és keresd fel az orvost.
2013. jún. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki, de van egy csomó orvos, aki zsigerből (mert neki ez a legegyszerűbb, vagy mert mást nem ismer) azt fogja mondani, hogy teljes körülmetélést kell végezni. Pedig ez a te esetedben (ahol valamelyest azért hátrahúzható a fityma) nagyon valószínűleg nem indokolt.


Van egy rakás alternatíva is, pl. a fitymaplasztika, vagy a bőr manuális nyújtása; és az is lehet, hogy a probléma nagyját a fitymafék okozza, és elég csak abba beleavatkozni, hogy jobb legyen a helyzet.

2013. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lehet ez van, de nem tuti. A bizarr, hogy én nagyjából le tudom húzni a bőrt, de feszül egy bizonyos részen ahol az a biszbasz hozzáköti a makkhoz... De nem tudom el-e mernék menni orvoshoz. Alapból az már fura lenne, hogy másnak mutogassam a farkam... Mondjuk valszeg vinnék magammal védelmi fegyvert ha nekiáll közelíteni felém egy késsel, hogy körülmetél... Hát én azt NEM HAGYOM! Nem vagyok zsidó vagy arab, hogy metélgessen. Ráadásul utána, hogy reckáznék? Eh inkább nem.
2013. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!