Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg lehetetlen vágy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen vágy, hogy olyan pasit találjak, aki hagyományosabban ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés

Aki normális témákról is szívesen beszélget, nem vár heteket, hogy randizni hívjon, de valóban megismerni szeretne és nincs rosszul, ha mondjuk az első három randin sincs szex?

Számomra rendben van, ha kicsit poénkodunk a szexről vagy érintjük a témát, de hogy csak arról képes beszélni és onnantól sehol az ismerkedés, az teljesen elveszi a kedvem.

Ha meg valakivel másról is lehet beszélni, akkor sosem kerül elő a randi téma. Miért van ez? Pedig volt, hogy már én kérdeztem meg és mégsem kapnak az alkalmon.

Nem értek semmit.


Harmincas nő.



2022. júl. 13. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Én 40 éves vagyok, és "hagyományos" vagyok e téren, szívesen ismerkednék.

Ma sajnos más az értékrend, nem a régi vágású hozzáállás a trendi szinte sehol sem az országban-világban.

2022. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Én még a hagyományosabbnál is hagyományosabb lennék csak ronda vagyok :), te nem ismerkednél velem.
2022. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem túlagyalod
2022. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Van, de 90%-ban az ilyeneket szokták még a legelején elutasítani.
2022. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
lehetetlen igen.. mert azok a pasik akik gyorsan szexelnének veled annyira nem is tetszel nekik, sem külsőre sem sehogyan.. Annak a férfinak amelyik nő tetszik arra egy kis váró időt simán be ad .. Ez nem a szemét férfiak van, ha nem mert olyanok tetszenek neked, akiknek nem te vagy az az esete akivel kapcsolatot alakítanának.
2022. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
És te mit tudsz nyújtani, ami a másiknak “vágy” lehet?
2022. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Több dolog is lehet szerintem azoknál, akikkel jól el tudsz beszélgetni:

- sok negatív párkapcsolati tapasztalattal rendelkeznek -> bizalmatlanok

- nem egészséges az önértékelésük/énképük -> nem mernek kezdeményezni/félnek az elutasítástól (és még ha te kezdeményezel sem hiszik el, hogy valóban szimpatikusak neked)

- lehet, hogy szimplán nem jöttél be nekik


Harmincas nőként elég nehéz helyzetben vagy, mert a férfiak egy része úgy gondolhatja, hogy "ketyeg a biológiai órád", ezért kétségbeesett vagy és könnyen kapható.

2022. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az van hogy aki nem nyomulós, vagány, azt egyből leírjátok a f@$zba,férfiszámba sem veszitek, ezért még az is szerepet játszik akinek amúgy semmi kedve nem lenne arcoskodni. Vagy pedig hagyja a picsába az egész ismerkedést mert így nincs kedve hozzá és beéri havi egy-két prostival. Amúgy undorító az egész mai húspiac, már a netes ismerkedés elején megvan egy kemény szűrő, rendes tesztkérdések vannak amin át kell menni egy férfinak hogy bekerüljön a szóba jöhető partnerek körébe. Meg igazából nincs igény sem valódi, klasszikus értelemben vett társat találni, mindenki bármikor lecserélhető ha képbe kerül egy szebbnek, jobb partinak tűnő partner. Így meg nem csoda ha az ember nem akar igazán érzelmileg elköteleződni mert annál nagyobbat koppan majd a végén.
2022. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudok mondani, hogy vagyunk ilyenek jónéhányan.

Csak nem biztos, hogy azok között, akiket elsőre észrevesznek.

2022. júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy konzervatív fickó vagyok, fiatalos, de átlagos fizimiskával és ezért láthatatlan a mai világban. De már lexarom, nem akarok senkit meggyőzni semmiről, udvarolni meg pláne nem. Jobb egyedül. :D 44F
2022. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!