Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért vagytok ennyire zárkózottak?

Figyelt kérdés

Férfi, 32 vagyok.

Egyszerűen nem értem a nőket. Neten 15-16 évesen annyi nővel tudtam beszélgetni. Mindegyikük visszaírt, lehetett beszélgetni még vadidegenül is.

Manapság nem lehet írni Facebookon egy vadidegen nőnek, akár huszonéves, akár 30 körüli. De a társkeresőkön sem, mert ha 2x ráírok, az a baj, ha 5 percig nem írok, akkor az a baj, hogy nem is figyelek rá, egyszerűen érthetetlen, felfoghatatlan. Némelyik szó szerint úgy kezel engem, mint valami kutyát.


Sosem említettem még meg a szexet egy beszélgetésben sem. Nem vagyok perverz, nem vagyok zaklató, elfogadom minden egyes alkalommal az elutasítást. Csak érthetetlen számomra. Aki mondjuk kapcsolatban van, arról megértem, hogy nem akar beszélgetni - bár van olyan lányismerősöm, aki eljegyezve is bármikor megiszik velem egy kávét, mert tudja, hogy ez amúgy teljesen természetes, és amúgy tényleg az, ez nem megcsalás vagy bármi.

De hogy a többséggel 2 üzenetet nem lehet váltani, amiben semmi közeledés, nyomulás nincs, az egyszerűen felháborító és kiakasztó. Csak magamban dohogok, de azért ez egy vicc, hogy ennyire zárkózott legyen mindenki.


Attól, hogy X darab srác a betűivel vagy mondataival meg akar titeket erőszakolni, az nem azt jelenti, hogy én is ezt akarnám... Értékesebb lenne számomra az, ha naponta vagy 2 naponta tudnék valakivel 3 darab mondatot váltani, de egyszerűen kínlódni (!!!!) kell, hogy sikerüljön.


Elmagyarázná ezt nekem valaki, hogy miért van ez? Ti nem vágytok egy jó beszélgetésre senkivel, aki mondjuk nem a szexről beszél?



2022. jún. 30. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
32 éves vagy szóval már neked nem ajánlom de ha ráírást alkalmazol akkor ott csőlátásba kell csinálni és tényleg ipari mennyiségbe,nem sírni ha egy bunkó liba leolt mert ráírtál,nagy számok törvénye alapján ha csak úgy nézzük hogy pl naponta 10 lányra ráírsz facebookon vagy instan akkor úgy is lesz aki erre nyitott lesz és rendesen tudsz vele beszélgetni ha úgy van.Sok a konkurencia,sokan csinálják ezt,csak azért tudom ezt mondani mert én is csináltam jó ideig.Megérni megérte mert sok beszélgetés lett belőlle meg egy kapcsolat is de ebben is kilehet könnyen égni,nálam is ez volt és azért nem csinálom már lassan 1 éve.Persze lehet most jön 1-2 önérzetes lány hogy ezt leszolja de nem lehet mit tenni,a mai világban már szinte csak ilyen eszközökkel lehet érvényesülni,ha könnyebb lenne velük ismerkedni akkor nem kéne ezt is alkalmazni.
2022. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Annyian betalálnak minket online kb minden létező felületen, és olyan elképesztő tapasztalataink vannak bunkó, perverz, agyatlan, primitív pasik által, hogy már eleve nem bízunk senkiben. Ezt a modern technika terjedése és az alacsonyabb intelligenciaszinttel megáldott férfitársaid szúrták el.
2022. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es, én értem, csak ezzel én is büntetve vagyok, aki tényleg egyszer sem hozna szóba semmi perverz vagy intim dolgot. Csak natúr beszélgetne.
2022. jún. 30. 01:27
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Tudom, és sajnálom is. De ugye senki nem tudja hogy te normális vagy, de ha eleve elutasítanak minden próbálkozást, akkor nem is fogják megtudni. Ördögi kör.

Ha az embert állandóan csipkedik a szúnyogok, akkor egy szúnyogot sem fog megtűrni a szobájában, mert tudja hogy mire számíthat tőlük, és meg sem fordul a fejében hogy talán van egy darab szúnyog ami más mint a többi és nem ugyanazt akarja mint a többi.

2022. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Intelligensnek tunsz, ne interneten keress baratnot, nagyobb eselyed van barhol mashol, foleg 30-as korosztalyban.

Milyen szoveggel irsz ra valakire? Lehet csak szimplan unalmasnak tunsz, sablon dumaval probalkozol. "Szia, lenne kedved ismerkedni?"

2022. jún. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ne interneten próbálkozz, főleg nem ennyi idősen :D
2022. jún. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Tök jó lenne egy társ de valljuk be mit össze kell szo.ni mire találsz egy értelmeset, akit érdekelsz is és jól el tudtok beszélgetni.

Ha épp nem frusztrál a dolog 31f teljes mértékben azzal tudok foglalkozni amivel szeretek és élvezem a kis életem. Én azt tanácsolom, hogy engedd el ezeket a dolgokat és foglalkozz magaddal. Már pont az a korosztály vagyunk, aki ha most nem talál nagy eséllyel nem is fog. Pár év múlva amikor a normálisabb nők válnak akik korán meg lettek gyűrűzve talán hamarabb észrevesznek. Egyszerűen nem ad akkora pluszt egy kapcsolat mint amennyi energiát beleölsz, hogy egyáltalán létrejöjjön.

Nem arra akarok kilyukadni, hogy az összes r.bancot le kell kúrni aki megáll és majd egyszer jön valaki értelmes. Simán elengedni a témát.

2022. jún. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha tényleg nagyon komolyan szeretnél ismerkedni, én privátban írhatok jótanácsot.


Nekem is nő létemre így jött össze majdnem többször is házasság!


Ez az oldal nem tűr meg bizonyos "látásmódot", azért privátban...

2022. jún. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%

#2: Akkor azt állítod, hogy azoknak a nőtársaidnak semmi felelőssége nincs benne, akik a legszebb éveikben odadobták magukat mindenféle férfinek "ha a pasiknak joguk van dugni, akkor nekik is fűvel-fával" aztán mikor rájöttek, hogy náluk sajnos a nemükből adódóan nincs felső limit, akkor szükség volt stratégiaváltásra.


Ha rákaptak az életmódra, akkor fizetőssé tették magukat, hiszen amiben jó vagy, azt ne csináld ingyen. Utána arra is rájöttek, hogy ott a pénz fejében ők adnak szolgáltatást, tehát nem kapják meg ugyanazt, mint ingyen, még ha arra is akkoriban csak panaszkodtak, hogy milyen önzők a pasik.


Ha rájöttek, hogy kellene nekik a kötődés, akkor meg vagy letagadták a teljes múltjukat vagy hirtelen teljes fordulatot vettek és a katolikus szűzlánytól is jégkirálynőbbek lettek az ismerkedések során, majd levonták a következtetést, hogy a férfiak csak dugni akarnak és a sokadik randin mindegyik lemorzsolódik.


Az okosabb arra is rájött, hogy ÖNMAGÁBAN ha megvonod a szexet (főleg ha régebben dugtál mindenkivel, tehát eleve te sem vagy hiteles, mint azt a férfiaknak annyit mondogatjátok, hogy önmagát adja, akkor hiteles) az még nem fogja neked kiszűrni a megfelelő férfiakat, épp ellenkezőleg. Fennmarad a szűrőn a legkitartóbb megszállott pszichopata, aki miatt majd távoltartási végzést kell kérned, mert ha ennyit küzdött érted, akkor te már életed végéig járni fogsz neki.


Meg azokat, akik több vasat tartanak a tűzben, emiatt nyugodtak ha nincs szex, csak nagyon ügyesen csinálják, hogy akkor sincs könnyű dolgod, ha magánnyomozóval informáltatod le.


És persze ott vannak azok, akik a szexuális gondjukat próbálják meg "nekem nem annyira fontos a szex"-szel leplezni, amire akkor jössz rá, amikor elsülés után legalább egy hét kell, mire újra lesz kedve hozzá huszonévesen és ez csak rosszabb lesz. Vagy mikor kiderül, hogy csak ha skótszoknyába öltözöl és Darth Vader sisakot húzol, akkor áll fel rád a farka.


Ezeknek a nőknek semmi felelőssége nincs benne, hogy kitermeltek egy olyan férfiréteget, akiknek annyi éven át nem jutott semmi, hogy egyre kiéhezettebbek lettek és egyre jobban eltorzult a személyiségük a hosszú magány miatt?


És nagyon kérlek, kerüld a a csúszós lejtő és a szalmabáb érvelési hibát, mert a felelősséget kérdeztem, nem kell továbbgondolni, meg olyasmiket a számba adni, amit nem mondtam, hogy neked kivel lenne jogod szexelni vagy kollektíven a nőknek.

2022. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk ennyi idősen mar leszállhatnal a netes ismerkedesrol,mert valljuk be az nem túl eredményesen.
2022. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!