Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan férfinek aki lenézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfinek aki lenézi a nőket viszont néha társra vágyik meg vannak szükségletei is annak mi lehet a megoldás, hogy nőt kapjon?

Figyelt kérdés
A prosti a kézenfekvő megoldás a szexualitásra nyilván , de most azon kívül inkább.
2022. júl. 16. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:
Biztosan , ha te mondod , az viszont biztos, hogy te pl. nem kellenél nekem, hiszen magasra teszem a mércét a kinézet alapján.
2022. nov. 11. 16:57
 72/89 anonim ***** válasza:
100%

69

" ...nem adja vissza a valós nő érzetét..."


Te pedig a valós férfi érzetétől vagy mérföldekre. Mi a probléma?


Aki motorozni akar, olyan motort vesz, amire szüksége van és ápolja, megbecsüli.

Úgyhogy a hasonlatod rossz, mert Te nem ezt tennéd egy "valós" nővel.

2022. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
100%
Benézted kérdező, férfi vagyok, nem gerjedek rád. Az unokahúgom viszont lány, ő bottal sem piszkálna meg. 🤣
2022. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 A kérdező kommentje:

#72


A te logikád rossz, az én hasonlatom tökéletes volt. De buta emberekkel nem állok le vitatkozni.

2022. nov. 11. 17:07
 75/89 anonim ***** válasza:
100%

74

Óh, my god! XXXD

Inkább a logikám legyen rossz (ami nem rossz, csak tudni kellene követni), mint a jellemem.

2022. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 A kérdező kommentje:

Jellemmel nem sokra mész, csak annyira, hogy alattam dolgozz 3 szinttel lejjebb.


Ésszel - mint én - annál többre.

2022. nov. 11. 17:44
 77/89 anonim ***** válasza:
95%

76

Ésszel?? Sgghülye vagy. Már egy párszor bizonyítottad.

2022. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 76-os, örülök, hogy sokra vitted.

Azt viszont nem értem, hogy ennyi ésszel - mint mondod- miért a GYIk-en vársz éppen tőlünk megoldásokat? ;)

2022. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért 78-as, mert az egoizmuson kívül mégsincs annyi esze, csak azt hiszi. Sokan vannak így, mint a kérdező. Nem egyedi eset a drága. Túlteng az önbizalma a semmire, legalábbis itt látszólag biztosan. Valószínűleg élőben meg csak egy kis pcs, aki senkinek sem kell semmire sem. De itt azt játszik el, amit akar vagy amilyen szeretne lenni. Színház az egész világ.
2022. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 A kérdező kommentje:

Esti sörözgetés közben felnézek ide, jót nevetek a vergődéseteken.


Azt még nem mondom, hogy sokra vittem mivel csak egy 80 milliós ingatlanom és 22 milliós autóm van, ez jónak számít, de nem sok ilyen viszonylatban, persze hozzátok képest az, de alapvetően akkor fogom érezni, hogy sokra vittem amikor ezek a számok többszöröződnek.

2022. nov. 11. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!