Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a megoldás hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás hogy végre barátnőm legyen, miért nem jön össze senki ,mit csináljak?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok és még szűz, igen soha nem volt még barátnőm, egyszerűen nem jön össze. Összes társkeresőn fent voltam egész életem egy próbálkozás, voltak randik De mindegyik úgy végződött hogy.. bocsi nem vagy az esetem ..vagy nem keresett a nő utána, élőben is próbálkoztam, baráti társaságban, kollégák között is, mindenki csak visszautasított, hogy bocsi nem vagy az esetem. Most is felmentem egy társkeresőre rengeteg nőre ráírtam és egy válaszolt vissza, de az is lekopott. Igen lehet vagyok helyes, de kövér nőknek is esélyt adok... Szóval külső nem számít.
2022. jún. 19. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi idősen már úgy se tudnál alkalmazkodni senkihez, barátkozz meg a gondolattal, hogy ez már így marad. Ami nem megy nem kell erőltetni.
2022. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!