Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egyszerű melósként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyszerű melósként, hogyan lehet szert tenni komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ideig óráig meglehet játszani a pénzes embert, de hogy lehet hószútávon megfogni őket?

2022. júl. 17. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Nyerni kell a lottón.
2022. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Keress melós csajt, ennyi.
2022. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te most a pénzzel szeretnél komoly kapcsolatot, vagy egy nővel? Mert tudod, én nagyon sok egyszerű melóst ismerek, szerelőt, gyári munkást, akinek barátnője/felesége van, és k.rvára nem gazdagok, de mégis együtt vannak. De gondolom, ez számodra kamu sztori, mert szerinted nőt csak és kizárólag pénzzel lehet fogni. Nagyon álomvilágban élsz te.
2022. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a kérdést. A közmunkásoknak is van felesége. Vagy te talán "magasabb szinten" akarsz keresgélni, mert jobbnak tartod magad egyszerű melósnál? Miért is?
2022. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Figyu mán, te melós! Konkrétan mit melózol, ha szabad kérdezni. Mert szerintem te egy "munkanélküli melós" vagy.
2022. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor teszed ezt a kérdést még fel?
2022. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ameddig itt spameled az oldalt addig neked sehogy se lesz barátnőd.
2022. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Agyi nulla fizikai melós vagy!


A kövér fogatlan 59 éves cigány nőknél van csak esélyed.

2022. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked sehogy. Mindenki másnak meg összejön közben de hát ez van, én biztos nem foglak sajnálni.
2022. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő, akit pénzzel kell egy férfinak megfogni, annyit is ér. Az ilyen anyagias nőkre kár az energiákat pazarolni, mert előbb-utóbb úgyis lelépnek egy nálad pénzesebb férfival, s aztán kezdheted az egész keresgélést elölről. Jobban jársz, ha eleve olyan nőt keresel, akit nem érdekel a pénz. Írd be a netes társkeresős bemutatkozásodba feketén-fehéren az igazat, hogy mondjuk egy 35 négyzetméteres albérletben élsz havi 200 nettóból. Ezzel azonnal ki vannak zárva a pénzre hajtó nők, nem kell emiatt görcsölnöd. Így jóval nehezebb lesz párt találnod, de hosszú távon így jársz jobban.
2022. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!