Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az bunkóságnak számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkóságnak számít, ha egy lány napokig nem válaszol tinderen és írok neki emlékeztetőt?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi.

Megesik, hogy ilyenkor csúnya dolgokat is írok nekik. Nem kellene? Legyek inkább udvarias vagy türelmesen várjam meg, amíg válaszol, ha lesz ideje?



2022. júl. 19. 21:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya dolgokat felesleges írnod, mert akkor úgysem lesz folytatás csak letilt.

Ha napokig nem válaszol és utána sem szolgáltat valami ütős magyarázatot, akkor felejtsd el.

2022. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan írj csúnya dolgokat, legalább azonnal átjön, hogy egy tapló vagy, és nem később derül ki.
2022. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Legalább egyből eszèbe jut, hogy elfelejtette magát törölni, és gyorsan pótolja. 🙃

Amúgy ezzel mit szeretnél elérni? Nyilván te se randizni akarsz, nem ezért regisztráltál.

2022. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 ????
2022. júl. 19. 21:56
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

#4

Ez egy nagyon jó kérdés! Érett, okos kérdés, szépen kifejtve. Ne csodálkozz, ha ilyenekre a nők nem vàlaszolnak.

2022. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5 Ezt most jól megmondtad. 👌
2022. júl. 19. 22:28
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Az a csaj már lelépett, hagyd a 3.14csába.


Nő meg villamos után nem futunk, mindjárt jön a következő.

2022. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Kérlek írj csúnya dolgokat!


Nőként mondom, hogy jobb, ha már a legelején kiderül a személyiséged, szóval szívességet teszel azzal, ha már ott megmutatod mi vár rájuk.

2022. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom értitek-e?

Ha egy nő nem ír napokig, akkor sem fog írni, ha én vagyok a világ legcukibb, legvonzóbb, legférfiasabb, leg-épp-amihez-kedve-vanabb embere. Tehát akkor már írhatok bármit!

2022. júl. 19. 23:21
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
De akkor meg minek...? Nőlj már fel!
2022. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!