Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy ideig tök jól megy a beszélgetés online, utána meg vagy eltűnik vagy nem válaszol a másik fél?

Figyelt kérdés
Biztos többeknél is előfordult mar ez, arra lennék kiváncsi, hogy aki eltűnik vagy nem válaszol az miért teszi ezt, meg miért gondolja hogy ez a helyes.

2022. márc. 1. 11:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%

Az emberek, főleg itt a tini csajok nagy része csak alkalmi lelki szemetesládát keresnek, nem hosszútávú beszélgető partnert. Magyarán addig tartják fent a beszélgetést még az az érdeküket szolgálja.

Utána jöhet a következő, pár napig azzal is "elvannak" még ki nem polírozza teljesen az egojukat, aztán pattintják szó nélkül. Bár ez igaz mind a két nemre, viszont én azt figyeltem meg és a legtöbb külső tapasztalat is azt támasztja alá hogy a csajokra jellemző ez a szó nélkül lelépés, miután már nem kap elég ingert.

Persze mindjárt jönnek majd cáfolatok, mennyi szemét görény szívtipró férfi vadászik az áldozatokra itt az oldalon... 🤣

2022. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%

Ghostingnak hívják.

Ja, egyébként a netet nem ismerkedésre használja a többség, önbizalom boostnak. Felesleges időpocsékolás szenvedni vele.

2022. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Itt a GYK-en anonim módon tényleg nem sok értelme van az ismerkedésnek/beszélgetésnek.

A legtöbb embernek semmi konkrét célja nincsen, csak találni valakit akinek névtelenül elsírhatja a bánatát, vagy csak megkapja tőle a napi önbizalomnövelő adagot (amit az instán éppen nem kapott meg azon a héten).

Ezek a tipikus energiavámpírok, csak elvesznek de cserébe semmit nem adnak.

2022. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

egy idő után kifúj a téma


vagy ami velem is előszokott fordulni, hogy több emberrel levelezek egyszerre vagy chatelek is és valakinek nem reagálok és később meg elfelejtem

2022. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor találok egy jobbat érdekesebbet ennyi semmi több.;)

21L

2022. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Legutóbb azért törölt egy lány, mert egy poénba benne volt az affér szó

Jah, 35 éves érett nő volt elvileg

2022. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
borzasztó gyávák az emberek az a helyzet
2022. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%
Ezt adom előző.Aki online ismerkedik nála hatványozottan igaz ez a gyávaság.Történelemben soha nem volt ilyen netes agymenés csak most kb.20 éve.Ez káros a kapcsolatokra
2022. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy idő után unalmas csak online tartani a kapcsolatot. Ha nem lesz belőle személyes kapcsolat, akkor elhal.

Nincs ebben semmi különös.

2022. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én legutóbb, mikor valami ehhez hasonlót csináltam, akkor volt, mikor idő előtt akartam ismerkedni. Nem voltam még túl az előzőn, de felmentem tinderre, elkezdtem ismerkedni, beszélgetni, de kb egy nap után elment a kedvem az egésztől. Éreztem, hogy nem megfelelő a lelkiállapotom ahhoz, hogy bárkivel kapcsolódni tudjak.

Mivel senkivel nem tartottam még csak ott sem, hogy megbeszéltünk volna egy találkozót, így egyszerűen bármilyen info nélkül töröltem a tindert és ennyi.

2022. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!