Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek több esélyt kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek több esélyt kéne adniuk a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha elsőre nem tetszik nekik valaki, akkor jobban értékeljék a személyiségüket.
2022. júl. 24. 17:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

"Vagyis a férfiaknak fontosabb a kinézet?"


Fontosabb igen. A feministák jöttek ezzel az egyenlősdivel és felforgatják folyamatosan a társadalmat. Igenis a férfiak inkább nézik a kinézetet, a nőknél ez mesterséges.

2022. júl. 24. 17:19
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

7-es: A Tinderen háromszor több férfi van, mint nő. Ebből az következik, hogy RENGETEG szingli nő van, aki nem használ társkeresőt, hanem élőben, egyetemen, munkahelyen, baráti társaságban, buliban ismerkedik.

Ezeken a helyeken:

1. Nem csak a külsőt látják, hiszen a viselkedésed, sítlusod, mondanivalód is játszik.

2. Nem tudják retusálni magukat.


Szóval hagyjuk a társkereső appokat. A nők nagyrésze NINCS ott.

2022. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

11

Ha ti felszínesek vagytok, akkor ne szövegeljetek. Kösz.

2022. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
#10 Jól van látom büszke vagy a feminista propagandáktól.
2022. júl. 24. 17:20
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező! Nézzük a személyiséget, de a tiéd például hihetetlenül szexista és felszínes, tehát jobban járnál, ha nem figyelnénk rá. :D
2022. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
#13 Nem vagyunk felszínesek egyszerűen csak mi férfiak jobban nézzük a külsőt a nők kevésbé, csak az egyenlősítések miatt meghülyültek.
2022. júl. 24. 17:21
 17/28 A kérdező kommentje:
#15 Nem szexista hanem realista és kimerem mondani. ;)
2022. júl. 24. 17:22
 18/28 anonim ***** válasza:
80%
Haver, mondom, ha a nők csak a külsőt nézik, akkor te ezerszer jobban jársz, mint ha a belsőre is figyelnének. :DDDD
2022. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Te a nők egyenlősége ellen vagy, de azt hiszed, hogy a belső tulajdonságaid szerethetőek lennének bármely nőnek? Kis agyatlan... XD
2022. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy férfit kifejezetten nem tartok vonzónak, akkor hiába ismerem meg és értékelem később a személyiségét, a szexuális vonzalom 99 % valószínűséggel nem fog kialakulni bennem.


Én pont azt nem tartanám tisztességesnek a magam részéről, ha egy ilyen férfival ismerkedni, randizni kezdenék abban az 1 % valószínűségben bízva, és hagynám, hogy ő hetekig, hónapokig reménykedjen abban, hogy közelebb kerülünk egymáshoz, aztán 99 % valószínűséggel csalódást okozok neki egy olyan dolog miatt, amiről nem tehet, miközben még emberileg is szimpatikus.


Én ahhoz túl empatikus vagyok, hogy ilyet megtegyek bárkivel, és nem fér össze az értékrendemmel. Nekem oda-vissza mindig is rossz érzés volt, ha valakivel nem volt kölcsönös ez az érzés.


(Társkeresőn sosem ismerkedtem, a kép alapján jobba-balra húzogatás témáról nem tudok véleményt mondani, csak az életben való ismerkedésről.)

2022. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!