Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szándékosan megélni minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szándékosan megélni minél több elutasítást. Jó ez valamire?

Figyelt kérdés

Olvastam egy könyvet csajozás/pszichológia témában, mely szerint azért van bennünk félelem ismeretlen nők megszólításakor, mert az önmagunkról alkotott énképünkben, nincs benne, hogy elutasítsanak. Vagyis az ego miatt van.


Szóval ha én direkt azzal céllal megyek oda olyan csajokhoz, akiknél még véletlenül sincs semmi esélyem, hogy elutasítson, akkor ki tudom vele irtani teljesen a megszólítás előtti félelmet? És/vagy az elutasítással járó rosszul eső érzést?

Nem fogja ezt megsínyleni az önbizalmam?


2022. júl. 24. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

"Nem fogja ezt megsínyleni az önbizalmam?"


De. Ne kötözködj idegenekkel.

2022. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Eleinte rombolja, utána már nem, mert ha egy mintázatot többször tapasztal a tudatos akkor csökken a hatása. Pl. Kormány koronás propagandája is idővel egyre kevésbé működik a népen.

De ez függ toled hogy kezeled, hogy sokadik után ne úgy legyel h csak taposod tovább az önbizalmad.


Az egyes nem ért a pszichológiához és a kérdésed se tudta értelmezni. Csinald és tapasztald meg mit erzel.

2022. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tudatos = tudatod
2022. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem kötekedésre gondoltam, hanem valami gagyi, esélytelen, de nem sértő és nem bunkó szöveggel megszólítani olyan nőket, akik bárkit megkaphatnak. Pl. "Szia, nagyon tetszel, megadod a telefonszámod?"
2022. júl. 24. 22:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmire nem lesz jó, az egód ugyanúgy nem fogja hagyni, hogy sérülj, azt fogja mondani, hogy "ahh, ez azért volt, mert én is így akartam".

Az segít, ha valóban próbálkozol és valóban megtanulod kezelni az elutasítást, illetve megtapasztalsz pozitív csalódásokat is, azt, hogy nem feltétlenül rossz élmény és kudarc minden megszólítás akkor sem, ha nem kapcsolat lesz a vége.

Az élet más területén tapasztaltam, hogy semmi értelme félgőzzel belemenni valamibe, csak hogy meghagyhassuk magunknak azt a kiskaput, ha nem sikerül, hogy "nem is próbáltam igazán, bezzeg ha rendesen csinálnám, menne".

2022. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Lényegében egy vadidegennél nincs veszteni valód, ha nemet mond ugyan úgy megmarad vadidegennek, mintha oda se mentél volna, amúgy ha nem csinálsz ilyet, utánna azt fogod érezni, hogy de király vagyok, szóval veszteni nem veszthetsz.
2022. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez így marhaság. Olyan mintha direkt vagadlnád magad, hogy majd attól keményebb leszel...

De önmagadat nem tudod átverni, hiszen te szándékosan arra utazol, hogy elutasításban részesülj.

2022. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jó, mert megerősíti az embert.
2022. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7# És akkor hogy lehet minél gyorsabban hozzászokni? Jobb ötletem nincs.
2022. júl. 25. 13:40
 10/16 anonim ***** válasza:
7. Küzdősportba kvázi pont ezt tesszük xd
2022. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!