Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos szerényebb külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos szerényebb külsejű nők jóképű magas izmos férfiakkal, mi a titok hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva is van rá példa...

Valószínűleg nagyon jó személyisége van.

2022. júl. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Férfiaknak sokkal egyszerűbb, ők ha nagyon gazdagok akkor alapból megkaphatnak egy csomó szép nőt akárhogy néznek ki...
2022. júl. 30. 07:10
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
A jóképű férfiak sokszor feleségnek szolidabb külsejűt választanak. Jobb "alapanyag" rá, ezt ők is tudják.
2022. júl. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Reggeli provokatív kérdés incel vincénktől :)
2022. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a személyisége,humora nagyon jó!

És a bomba külső nem egyenlő az ágyban való teljesítmény nyújtással, szóval lehet szexualitás terén is jó. + Nem veszi el a testével való foglalkozás mindenről a figyelmét. (háztartás,gyerekvállalás stb).

Persze van aki megtalálja a kettő közt az ideális mércét,de kevés példa van rá.

2022. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Nekem csak a szerencse, mák van ahhoz hogy megismerjem

Azután pedig a tartásom, távolságtartàsom vonzza valahogy őket érzelmekbe


Pl

A)soha nem volt barátom igy neten ráböktem egy gazdag egyedulállo szexkapcskereső jópasira(akivel értelemszeruen nem akartam össze is jonni, h ne séruljek, pasiztam is mellette, ami eleinte az egojának nem tetszett, aztán meg a szerelemvallomásait fogadtam közömbösen. Hosszu menet volt neki mire erzelmileg is kisajátithat)

B) egy tanfolyamon egy alfa körült lebzselt állandoan az összes nő. Gondoltam en sorba nem állok az is biztos. Én voltam az egyetlen, aki szünetekben mindig félreáll es lesz.rja,ezek után csak engem hívott el randira.(amugy eletem elso szerelmét is aki szintén brutál helyes, igy fogtam meg öntudatlanul. Minden bnőm nyalizott neki én meg a sarokban álltam némán. Detto ugyanez, csak engem hívott el randira es lesz.rta az összes többit, ő imádta a gyermeki ártatlanságom(semmi r.banckodás, csendesség, enyhe naivitás stb)4 év volt vele

C) kulfoldon vendéglátoztam rosszfiuk hada csapatai bandái jártak be, én voltam az egyetlen magyar lany, nekik a kuriozum.(a magyar nők szépek etc), versengtek értem, es persze hogy a legmacsobb bandavezér akart a legerősebb lenni, akit megint élbol hajtottam el eleinte, ebből még drámai konnyezős szerelem is lett mire megkaphatott

D) gyerekkori ismim aki felnove úgy "kipendült", hogy tapad rá ezerrel az összes nő, nekünk viszont gyerekkori történelmünk van együtt, plusz saját berkeken belül nekem hírem van, mint ahogy neki is, ő is(mint sokan mások) annak ellenére hogy szolid rendes hű nő vagyok, mégis egy vérbeli r.bancnak hisznek, de őt ez amennyire idegesiti, annyira vonzza is. Ő függésbe került tőlem mint a drogtól.(habár ő már gyerekként is eléggé jópasinak számított, mindenbe fejest ugrott, gátlástalan, az az igazi gézengúz pasi volt, nagyon jol focizott szerzodve is volt, pasik közt meg ő a keménylegény is stb)


És elárulom, jópasik is hűek monogámak, (vagy még hűebbek is mint mások es nem smucigok),egyik kapcsolatomnak sem 3. miatt lett vége. De hosszu lenne azt is taglalni.

És nem kell hozzájuk plazacica styl, mellimplantátum, műszempilla sem, semmi.


Nálam az a tipikus eset van, mint suliban. Ha rettegsz attol hogy téged szólítanak fel felelni, nem akarod, legszívesebben elbújnál, akkor ezer biztos hogy.téged fognak felszólítani felelni. Azaz ha kikerulok egy mucho alfát, es menekülök tőle mint a tűztől, úgy el kezdenek tapadni, hogy nem lehet le se vakarni őket.

2022. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

Csak érdekességképoen,

Mint magyar nő külfölről rengeteget írhatnék. Amikor pl nyaraltam olaszban egy olasz srác(magas szőke izmos kékszemű)"felkarolt" elvitt millio helyre és motorozni(1 hét vele olyan volt mintha együtt járnánk)rendkívül kedves udvarias tiszteletteljes volt, elvitt olasz diszkiba is, na ott az összes srác körém állt és mindenki rám volt tapadva!🤣 kérdeztek magyarországrol, rolam, csodáltak ezerrel🤣

(Aztán másik héten olaszo másik részén voltunk ott meg egy masik olasz srác karolt fel :) ég és föld a kulfoldiek a magyarokhoz képest. Igazi gentlemanek a kulfoldiek. Tisztelik a nőket udvariasak nem tolakodók, leírhatatlan.)

2022. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerűen szerencse.

Nem kell mindig arra asszociálni, hogy bizosan szuper személyisége van, mert ez kurvára nem igaz.

Akkor sem, mikor ronda csávó vab szép nővel.

2022. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
🤣 Nekem annyi a titkom, hogy már van jogsim, az öcsémnek még nincs, és engem ér a megtiszteltetés, hogy fuvarozhatom a két méteres, kigyúrt habtestét. Imádom a lükét, közös a baráti társaság, gyakran lógunk együtt a városban. Sokszor hiszik azt, hogy a pasim.
2022. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Megtartani soha nem tudtam egyet sem, csak egyszerileg megkapni.
2022. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!