Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos szerényebb külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos szerényebb külsejű nők jóképű magas izmos férfiakkal, mi a titok hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 07:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez nem vàrt vàlasz lesz de az egyik expàrom mikor összejöttünk kis vékony volt, elönytelen hajjal, fura ruhàk. Mellettem lett divatos és kezdett aktívabban edzeni. Ilyen is van. Nem emiatt lett vége vele hanem mert munka miatt én messzire költöztem.
2022. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8%
micsoda gyönyörű haluzások :D
2022. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy valaki átlagos, az nem egy negatív jelző. Én is átlagosnak mondom magam, mivel van önkritikám. Tudom, hogy vannak nálam szebb, jobb testű lányok, ezért mondom magam annak. Ez nem azt jelenti, hogy én nem vagyok arányos, vagy nincsen szép arcom, mert bőven ezek a visszajelzések és tudom magamról, hogy így van. A külsőm amiatt “szerényebb”, mivel hajnalban nem full sminkben, kivasalt hajjal járok dolgozni, hanem felkötök egy kontyot és oda olyan a ruházatom, amit nem sajnálok, ha piszkos lesz. Ettől függetlenül én is szoktam és szeretem is kicsípni magam.


A kapcsolataimat illetően pedig sosem volt kritérium az, hogy magas legyen. A mostani partnerem az, de az sem zavarna, ha velem egymagas lenne. Arról nem ő tehet, hogy a korosztálya nagyrésze már nem néz ki sehogy, ő pedig atletikus testalkatú maradt és szép arca van.


Nemcsak a vonzalom tart minket össze, hanem az intellektuális eszmefuttatások, a hasonló érzelemvilág, a közös célok és tapasztalat, a szeretet. Csak a külsejébe nem tudnék szerelmes lenni, ha nem lenne olyan a viselkedése, amilyen. Egyikünk sem tűzről pattant alkat, kijövünk egymással. Ha fele ilyen jól nézne ki, nekem akkor is kellene azért, amiért olyan, amilyen. Járulékos dolog, hogy oltári szexi számomra, az maximum a libidómat dobja meg, de csak emiatt nem maradnék benne egy kapcsolatban.

2022. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!