Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamelyik nap egy házibuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik nap egy házibuliban megismertem egy lányt, jókat beszélgettünk, de facebookon még csak vissza sem jelöl. Mi történt? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval jókat beszélgettünk kitaláltuk, hogy találkozhatnánk majd máshol is csak ketten, mert nagyon szimpatikus vagyok neki. (Volt bennünk pia de nem sok)

Mikor vége lett a bulinak indulás előtt kérdeztem tőle hogy komolyan gondolta-e vagy csak a pia beszélt belőle (itt már tuti nem volt részeg). Erre ő huncut mosollyal annyit mondott hogy "Ha rámírsz facebookon akkor komolyan gondoltam". Ezután megöleltük egymást, adtunk egymásnak arcra puszit is, majd elköszöntünk egymástól.

Másnap be is jelöltem facen. Azóta már el telt 3 nap és nem jelölt vissza, sőt törölte a jelölésemet. Írtam neki egy rövid de "érdekes" üzit azt meg nem is kapta meg (üres karika, közepén pipával)

Ilyenkor mi van? Mi célja volt neki azzal hogy húzta az agyam? Elég csinos hölgy nem hiszem hogy EGO növelésre szüksége lenne, mert a bulin rajtam túl még 2 srác rá volt állva, de őket ignorálta, mondhatni velem foglalkozott.

Valakinek ötlet? XD



2022. aug. 1. 18:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Apám korában is így kezelték a férfiak ha valaki nem jött össze?
2022. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Már ott a buliban érzete hogy nehezen viseled az elutasítást. Így rád hagyta de nyilván őrült mikor vége lett a bulinak.
2022. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#7 ugyanazért jó a nőknek, amiért a férfiaknak is. Ő csak beszélgetett veled, de nem akart semmit. Te már kapcsolatot látsz a dologba. honnan tudod, hogy nincs otthon a párja?
2022. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom nem ide tartozik, de hogy tudod megnézni facebook on, hogy törölte az ismerősnek jelölésed valaki? Egyébként érdekes a csaj, lehetséges bőven volt benne pia, csak neked nem tűnt fel és nála ennyi volt a történet, lépj túl ezen. Előfordul szerintem elég gyakran
2022. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem jöttél be neki. A buliban lévő alfákra vadászott, te csak raboltad az idejét.
2022. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Most mégis milyen választ vársz arra, hogy "csak a pia beszél belőle"?


Ez nem "agyhúzás". Akkor valszeg tényleg úgy gondolta, aztán másnap kijózanodva, kipihenve magát már nem. Ez az alkohol hatáda. nem kell talaj részegnek lenni ahhoz, hogy szebbnek lássa az ember a világot.

2022. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Biztos pasija van és tele van a Facebookja a közös képekkel amit csak ismerősök láthatnak, ezért nem igazolt vissza ismerősnek. :D
2022. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
2000 % hogy nincs pasija. Ő is és ismerősei is mondták. Nem feltétlenül kapcsolatot láttam a dologban, csak jó lenne már egy boldog párkapcsolatban lenni. Köszi a választ mindenkinek. Szép napot/estét!
2022. aug. 1. 23:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!