Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mekkora hátrány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mekkora hátrány az ismerkedésben, ha 5-7 évvel szoktak fiatalabbnak nézni? Nők, nektek tetszhet babaarcú férfi? 28/F

Figyelt kérdés

Sokan 21-24 évesnek szoktak nézni, nem rég egy 21 éves lány magával egykorúnak gondolt, de rengeteg a hasonló eset. Az új munkahelyemen is 22-23-nak gondoltak a legtöbben. Biztos van benne genetika is, mert anyukám is 60 évesen 50-nek néz ki azt mondják rá (sokkal kevésbé ráncos, mint az átlag 60 évesek). És valószínűleg életmód is, mert nem iszom alkoholt egyáltalán, nincs más öregítő káros szenvedélyem sem és egészségesen élek.


Lányok nektek gond, ha ismerkedtek egy fiúval akit 22 évesnek hisztek ránézésre, aztán kiderül 28 éves?


2022. aug. 3. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem alapból fiatalabb a párom mint én nem zavarna.
2022. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hátránynak. Lehetséges, hogy pár év múlva még örülni fogsz ennek.
2022. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett már fiatalosabb arcú, veled egykorú férfi. :D Engem is van, hogy lassan 26 évesen 20-nak gondolnak, úgyhogy legalább egyszerre látszunk fiatalabbnak a korunknál egy ilyen emberrel. :D
2022. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Utálom ezt a típust. Mármint nem azt aki tényleg fiatalabbak nézz ki! Hanem azt aki csak hiszi magáról ezt, de valójában simán nézz ki annyinak amennyi.
2022. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van egy időben zavart, most 30 évesen nagyon jól érzem magam így.
2022. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Az idősebb pasikat szeretem.
2022. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!