Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen olyan 2-8 üzenetváltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen olyan 2-8 üzenetváltás után 1-3 napon belül le kell beszélni egy személyes találkozót, különben off lesz?

Figyelt kérdés

Egyértelmű hogy nem szabad túlhúzni a dolgot, de azt vettem észre hogy tényleg extrém gyorsam pár üzent után valahogyan össze kell hozni különben jó eséllyel ghostolás lesz.


Nektek mik a tapasztalatotok?


2022. aug. 6. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2022. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam általában 1 hét volt, de beletelt néha 2 hétbe is. És nem ghostingoltak, mert megértették, hogy olyan munkaidőben dolgozunk, hogy egyszerűen nem tudjuk előbb összehozni.
2022. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ember és cél függő inkább
2022. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek előtte legalább egy hetet beszélni a másikkal. Ha addig fenn tudjuk tartani egymás érdeklődését, akkor a személyes találkozón is okes lesz minden.
2022. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl. ha szexrandit szeretnél, mindenképpen érdemes minél előbb. Én két ilyet csesztem el azzal, hogy húztam, halogattam. Talált mást, ezt meg is mondta. Az, hogy ő is csak szexet akar, az úgyis kiderül az első órákban már. Utána csak le kell beszélni, hogy minél hamarabb jöjjön vagy te menj hozzá.
2022. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a tapasztalatom.
2022. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!