Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinderen miért nem válaszoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderen miért nem válaszolnak az első üzenetváltás után a nők?

Figyelt kérdés
Saját példa: szuperlájkoltam a lányt, mert láttam valamit benne. VIsszajelölt. Köszöntem neki és reagáltam a bemutatkozó szövegére. Visszaköszönt, válaszolt, majd megkérdezte, hogy az egyik képem milyen apropóból készült. Erre válaszoltam, és itt meg is akadt a beszélgetés. És ez nem egy elszigetelt eset, hanem nagyjából ez az általános. Egyszerűen nem értem ezeket a nőket. Ha nem akar beszélgetni, akkor minek válaszol, vagy minek van fent egyáltalán? Vagy mit várnak el ilyenkor, mi lenne nekik az a válasz, ami után nem szakad meg egy mondatot követően a beszélgetés? Tényleg nem értem, mit várnak.
2019. márc. 11. 21:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem, pedig nő vagyok. Én nem csinálok ilyet. Egyszerűen meg kell mondani, ha nem akarja folytatni, nem pedig szó nélkül eltűnni.
2019. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nagyon gyakori ez, és kifejezetten a szuperlájkosoknál látom. Szerintem úgy vannak vele, hogy hú, szuperlájkolt, akkor ez már valami, ennek kell adni egy esélyt, és azt várja, hogy majd a beszélgetés első mondatában valami megváltó dolog hangzik el. Persze az is lehet, hogy csak reflexből jelöli vissza az ilyet, és amúgy nem is érdekli, nem tudom. Lesújtóak az alkalmazással kapcsolatos tapasztalataim egyébként.
2019. márc. 11. 21:36
 3/29 anonim ***** válasza:
37%
Mert addigra osszematchelt egy alfával.
2019. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értettem, hogy ott nem csinálok ilyet, hanem hogy egyáltalán nem. Én nem vagyok fent semmilyen ismerkedős helyen.

De ha pl. itt gyakorin ír valaki, és valamiért nem akarom folytatni a beszélgetést, akkor azt szépen kulturáltan megmondom neki.

2019. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem utoljára ő kérdez, te válaszolsz. Te miért nem kérdezed? Te vagy a férfi, neked teperned kell a nőért.


(Nem mondom, h én így gondolom vagy h ez így jó, azt mondom, h a nők többsége így viselkedik)

2019. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%

Unalmas, nem szórakoztató, sablon dumáid vannak.


A csajok a tinderen a nagyon izgalmas, vicces beszélgetéseket keresik. A fényképek mellett ez alapján szelektálnak még. És bocs, de te már az itteni kérdés leírása alapján is unalmasan beszélsz alapból. (Mint én is, ez nem baj.) Reagál, apropó, elszigetelt. Ez a szóhasználat is punci anti mágnes, ahogy beszélsz.


Nem tudod hogy kell szórakoztató, vicces módon beszélni a neten keresztül a mai fiatal csajokkal, hogy fenntartsd az érdeklődésüket.

2019. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azt veszem észre, hogy BÁRMIT írok le magamról, mindig én leszek a hibás. Ha azzal a csajjal túl laza lettem volna, akkor meg fogadok, hogy az lenne a baj. Tényleg nem tudom, hogy kell velük beszélni, de szerintem ők maguk se tudják. Lehet, hogy én vagyok a naiv, de nálam egy normális beszélgetéssel kezdődik a dolog. Ha leírom, hogy "cuki a mosolyod, cica, van kedved velem lefetyelni egy sört?" akkor az lesz a baja, hogy közönséges vagyok. Túl unalmasan beszélek, de ha flegma lennék, akkor meg az lenne a baj. Imádom.
2019. márc. 11. 21:52
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a cicás szöveg minden univerzumban gáz.



Amúgy igaza van valakinek fentebb: iszonyú unalmas vagy.

2019. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg nincs baj a szóhasználatoddal, mindenkinek más az ízlése...ebben is.

Az unalmasság sem hiszem, hogy igaz lenne, csak meg kell találni a közös pontokat, és jó kis beszélgetések tudnak kibontakozni. Ehhez mindkét fél kell, szóval egy nőnek sem kellene elvárnia, hogy majd a férfi vezeti a társalgást.

2019. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tök normális vagy, és ne változz meg senki kedvéért. Biztos találsz olyan lányt, akinek szimpi leszel (ahogy nekem is, csak én nem vagyok független.)
2019. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!