Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos nők és férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nők és férfiak! Ti hogy tettétek vonzóbbá magatokat? Miben lett másabb, több, szebb, jobb az életetek?

Figyelt kérdés
Én elkezdtem pszichológushoz járni. Életmódot váltottam. Elkezdtem edzeni. Tervben vannak még: kozmetikus, munka melletti tanulás/képzés. Képek alapján többen is átlagosnak mondtak. Igaz, még nagyon az elején járok az új életemben, de nők terén ugyanaz a sikertelenség jellemez. Nektek kb mennyi idő után jött a fordulat, párkapcsolat/boldogság? Milyen áldozatot hoztatok ezért? Kort is írjatok. 31/F

2022. aug. 14. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Miért akarsz más lenni mint aki vagy? Ez a nagy ön-hype csak ideig-óráig tart, utána 5x rosszabb lesz. Nézz szét! Önmaguknak hazudozó, vagy önképzavaros emberek hada. Saját magukkal hitetik el hogy kevesek, majd elkezdenek rohanni egy újkori kamus ideál felé.


Én nem gyúrtam, nem jártam pszichológushoz, kozmetikushoz, nem néztem le önmagam. Mégis voltak kapcsolataim, simán negnősültem, családom lett. Mennyivel jobb pszichésen sérültként élni, mert azt gondolod hogy a világ milyen magasra tette a lecet? Egyébként a valóság meg az, hogy sosem volt ilyen mélyen emberileg a világ.

2022. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én forditva vagyok.

Korabbwn mindig kényszeresen adtam.magamra modellkedtem is stb.

Mégis megcsaltak vagy nem kellettem annak aki tetszik.


Elszomordtam hogy viszont ha vegignézek a világon a legutolso rondának is van párja, de még egy 2 bites galambnak is, csak nekem nincs csak engem hagynak el stb bezzeg a fogatlan takarito mellett egy életen át kitart a párja.


Elengedtem a megfelelési kényszereim nem tudom hanyadik csalodasim után már.

Nem voltam már hajlando feszesítenu kenyszeresen a hajam belőni, vagy kellek kócosan is puha hassal vagy nem

Azóta fordult a világ 180-at.

Nem én rágom le a kapcsolataimban a körmöm már hogy nehogy megcsaljanak elhagyjanak, hanem én lettem az a lesz.rom tablettámmal, akitől félnek hogy lelép, rám féltékenyek, es pedig helyes kapható férfiak.

2022. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elütésekért bocsi
2022. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

Fejen is állhatsz akkor se lesz nő a végén!


De ha jobban érzed magad akkor ne hagyd abba!

2022. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2. Erről beszéltem. Aki meg menni akar, az meg menjen, nem kell könnyeket hullatni utána.
2022. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha jön önbizalom, életkedv, nyitottság, egészséges lélek, akkor lesz változás.
2022. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekem könnyű dolgom volt. Az én gyermekkoromban még nem volt számítógép, kint játszottunk délutánonként. Játék közben ismertük meg a csajok lelkivilágát, gondolkodását, kamasz- és fiatal felnőttkorban már csak el kellett ezeket fogadni.
2022. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Plasztikai műtét
2022. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Gratula kérdező, tök jó, hogy ennyi mindent elkezdtél tenni magadért!

Ha pszichológushoz jársz, ezeket a kételyeket hozd fel, az is a dolga, hogy hagyja, hogy ezt kibeszéld magadból. Mire ténylegesen elfogadod magadat, az viszont nem 1-2 hónap, akármennyi mindent csinálsz is egyszerre. De az egy tök jó dolog, hogy vannak ambícióid, az már egy tök jó kezdet.

2022. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy férfi, aki siránkozás helyett tett azért, hogy jobb formában legyen.

Miért kell leszólni?! Más id.óta kérdés alatt meg az megy, hogy lusta meg nem csinál semmit. Jogosan! Ő meg igen is fejlődik.


Kérdező, nagyon jó úton jársz. Hagyj időt magadnak, ne akarj görcsösen most egyből nőt.. jönni fog. Élvezd a pillanatokat, az életed.

2022. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!