Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Poligám kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Poligám kapcsolatot választanátok egy felső kategóriás férfivel vagy monogám kapcsolatot egy alsó kategóriással?

Figyelt kérdés
Ha más lehetőség nem lenne.

#monogámia #poligámia #piaci kudarc
2022. aug. 15. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Poligám kapcsolat egy felsőkategóriás férfivel.
Monogám kapcsolat egy alsókategóriás férfivel.
29 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Szingli maradnék.
2022. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Még mindig nem kötelező párkapcsolatban élni, kérdező.
2022. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
12%

1.

Most is benne lennék eggyel (nős). Még mindig ez a kisebb rossz, mint valaki olyannal monogámiában akár életem végéig, aki a nyomába sem ér. Aki nem tud igazán érdekelni, nem indulok be rá, kín az együtt töltött idő. Olyan meg nekem úgysem jön össze, mint ez a férfi, csak független és hűséges verzióban, úgyhogy...

2022. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvánvaló hogy mindenki a jobbat keresi komoly kapcsolatra, de a válasz kikerülése nem érvényes!
2022. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Az miért kikerülés, hogy nem vagyunk szex- és kapcsolatfüggők?
2022. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória ezért azokhoz a nőkhöz szólt a kérdés akik kapcsolatot akarnak!
2022. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
Első, egyértelmű. Nem vagyok féltékenykedős.
2022. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy "Kapcsolatot akaró nők! Poligám kapcsolatot választanátok egy felső kategóriás férfivel vagy monogám kapcsolatot egy alsó kategóriással?"
2022. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Ha kötelező lenne választani, akkor az elsőt. Mit ér egy olyan ember hűsége, aki nem érdekel és akivel nem akarok szexelni?
2022. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Monogam kapcsolatban vagyok egy számomra “felső kategóriás” férfivel. Nem is értem, minek lennék vele, ha nem gondolnám ilyennek?

Csak azért meg nem kene valaki, hogy kapcsolatban legyek.


24N

2022. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!