Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy nő, akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nő, akivel nagyon rövid kapcsolatom volt. Én beleszerettem, de neki csak szex, és a barátságom kellett. Régóta hallom, hogy soha nem talál megfelelő férfit, mindíg ez a panasza. Nekem mondja állandóan amikor találkozunk. De miért nekem?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy egy pörgős személyiség, én viszont pont így szerettem. Amikor szóltam neki, hogy kb 3 éven át próbáltam vele lenni, akkor csak mosolyog, meg, hogy az más. Már kb 3 éve nem találkoztunk személyesen, de felhívott, hogy milyen bunkóval akadt össze. Szinte csak a szex működött közöttünk, meg a beszélgetések.

2022. aug. 20. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért neked? Talán mert pincsikutyának néz?

Légy férfi, és lépj tovább.

2022. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor hagytuk abba a szexet, mikor megismerkedtem a feleségemmel. Valószínű már továbbléptem. De az elmúlt 15 évben nem találja a megfelelő partnert, miközben tudom, hogy volt olyan is aki komolyan gondolta vele. De az sem volt jó.
2022. aug. 20. 23:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és?? csak dumál, nem érdekli, fejletlen az érzelmi intelligenciája. ne beszélj vele.
2022. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy már szépkorúak vagytok? Ez a kérdésből nem derült ki.

Egyébként valószínűleg magányos, és az sem kizárt, hogy felértékelődtél a szemében, most már kiegyezne egy ilyen férfival. Meg talán örülne egy kis eü. szexnek, ki tudja.

2022. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, szépkorúak vagyunk.😁😁😁 Hosszú évekig voltunk szexpartnerek, azzal nincs gond. Most is van udvarlója nem is egy. Amúgy meg nem akarna kapcsolatra most sem. Van annyira jó nő, hogy ne keljen szexre keresgélnie pasit.
2022. aug. 20. 23:35
 6/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező. Ez a nő súlyosan önsorsrontó. Ki tudja miért... Egy biztos: Neki ez így pont jó - annyival is beéri, hogy kap néha némi figyelmet, mert amúgy le se sz*rják a varjak sem. Ha ténylegesen AKARNA változtatni, már RÉGES RÉG megtette volna a megfelelő lépéseket. Egy biztos: Nem te vagy aki megmenti, és nem azért, mert ne lennél empatikus. Vannak emberek,akik MAGUK nem akarnak változtatni. Így pedig akár égtől a földig is pattoghatsz, nem lesz az ügyének megoldása - téged viszont lehúz. Nem menthetünk meg mindenkit, olyat meg főleg nem, aki nem is akarja igazán hogy megmentsék. :)))
2022. aug. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudja egyáltalán, hogy mit akar, vagy ki kell neki? Forogjon a férfi kacsalábon? Ha ennyire jó nő, és sosem tud választani, akkor a hiba az ő fejében van.

Nekem is pár hete lett vége egy szexre alapozott "kapcsolatomnak", ott sem tudta a nő, hogy neki igazából ki kéne...tegyük hozzá, hogy házas volt, csak külön éltek a férjével. Aztán benyögte, hogy neki nem kell senki, hogy azután kelljen valaki, de nem tudja, hogy ki...40 felé úgy gondolkodni, mint egy tizenéves...

2022. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen valahogy ilyesmi gondolkodása van. Sokszor azt érzem, hogy maga se tudja mit akar.
2022. aug. 21. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos: farkat akar, mást nem.
2022. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!