Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy a csajozás,mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a csajozás,mit tegyek?

Figyelt kérdés
20-éves fiú vagyok, és egy kis faluban élek, néha elmegyünk a barátaimmal csajozni,de nekem soha nem sikerül,egyszerűen görcsölök,és cikinek találom kikezdeni a lányokkal,akikkel egy társaságban vagyok. Egy önbizalmatlan paraszt vagyok
2022. aug. 23. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem eleve nem így kéne nekiindulni, hogy "csajozni" megyünk, mert minden egyes hazatérés után kudarcot fogsz érezni.


Egyszer indulj úgy neki, hogy csak szórakozni megyunk a haverokkal. Nem kell csajozni, ez nem kötelező.


Akkor lazább tudsz lenni és majd jön a lehetőség, csak ne görcsösen csajozni induljal el.

2022. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

1. Ne a haverokkal menj. Ez gáz. Rosszul érzed magad, mert nekik összejön neked neg nem.

2. Szedj magadra önbizalmat. Pl kezdj el edzeni

2022. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%

Kedves Kérdező!


Szerintem elsőként tisztázd le magadban, hogy alkalmi dolgot keresel, vagy párkapcsolatra vágysz. Tudnod kell mik az igényeid, hogy annak megfelelően tudj keresgélni.

Ahogy az előttem lévő válaszoló is írta, haverokkal nem biztos, hogy könyebb dolgod van, egyedül talán nagyobb sikereket érhetsz el.

Továbbá lelkileg próbáld magadat felkészíteni arra, ha odamész egy lányhoz 50% esélyed van a sikerre, félig teli van az a pohár :)

Ha a környezetedben kevés a lehetőség és nem viszolyogsz tőle, online társkeresőkkel is próbálkozhatsz.

Remélem tudtam segíteni :)


- B. 23/L

2022. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Ha 20 éves vagy, akkor nem értem, hogy miért Tini párkapcsolatok kategóriában szerepel a kérdés. (De ez mellékes.)

Ahogy fentebb is említették, NE mindig a haverjaiddal menj és NE ugyanabban a kis faluban próbálkozz mindig! Sokkal kötetlenebb az egész, ha nem kell a későbbi lenézésektől tartani.

Az is egy megoldás lehet, ha pl olyanokkal mész "csajozni", akik sikeresebbek nálad, és így el tudod tanulni tőlük a fortélyokat. :D

2022. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan lány, aki tetszik? Ha igen, keresd meg őt személyesen, vagy írj rá, hogy van-e kedve valamit kettesben csinálni veled? Séta, mozi, cukrászda, disco, stb.
2022. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
MILF kell a fiatalembernek, az ad önbizalmat.
2022. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha olyan eltört lélek vagy, mint mondjuk én voltam, aki nem tudja elképzelni, hogy őt lehet szeretni, vagy hogy az ő testét lehet kívánni, vagy hogy neki lehet köze egy lányhoz, akkor gyorsan menj pszichológushoz. Én nem tettem időben, sokáig szívtam emiatt!
2022. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedj magadra jó sok önbizalmat, utána meg gyakorolj sokat.
2022. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sportolok és jó fizikummal rendelkezek,állítólag jóképű is vagyok. De valahogy első ránézésre,nem tetszem a csajoknak. 10/10 csaj semmibe vesz. Lehet azért mert nem beszélek sokat,vagy azért mert alacsony vagyok 169-cm!


Úgy képzeljétek el hogy, elmegyünk kiszálunk az autóból,és meglátnak a csajok,nagyot néznek és mindt ha ott sem lennék. Amikor kérdezek valamit mindt ha nem is kérdeztem volna semmit,persze van úgy hogy vissza szólnak,de nagyon rövid és lerázó választ

2022. aug. 24. 10:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Miket szoktál nekik mondani? Hogy indítasz el egy beszélgetést?
2022. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!