Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesten BKVn mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten BKVn mennyire lehet ismerkedni, egy nem túl helyes férfinak, lehet esélye egy csinos lánynál, érdemes odamenni, miket fog tapasztalni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 25. 18:57
1 2
 1/14 Mathus ***** válasza:
59%
a kérdésre: [link]
2022. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Engedd el.
2022. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt fogod tapasztalni, hogy szerinted szemeztek, odamész, a csaj meg elhajt. Esetleg megkérdezi, hogy mit bámulsz. Vagy szó nélkül leszáll.

Ismerkedni a BKV-n is úgy lehet csak, ha megy a testbeszéd értése, és olyanhoz mész oda, akivel kölcsönös a vonzalom. Az esélyt növeli, ha többször utaztok ugyanazon a járaton, és nem rohanod le elsőre. Ez meg a BKV-n szinte lehetetlen. Egy vidéki járaton egyszerűbb, ahol összesen három busz jár naponta.

2022. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha a csajok számára nem vagy túl helyes, akkor bárhol próbálkozhatsz, mert úgyse fogsz sikerrel járni.

Ehhez viszont meg kell tudnod, hogy tényleg mindegyik, mindenhol visszautasít-e.

Ahogy drága jó papuskám mondta, csak az tud hibázni, aki csinál is valamit.

Szóval hajrá! Tessék menni érdeklődni, mert a nők annyira nyuszik, hogy maguktól nem mernek közeledni. :D

2022. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha annyira sem vagy kepes, hogy eszrevedd, hogy a masik mikor erdeklodik irantad, akkor neked ez egy aknamezo lesz, mindegyik lepesed robbanni fog. Ne kretenkedjel a tomegkozlekedesen, szar az mar ugy is.
2022. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Imádom ezt az "észrevenni" szócskát. Például milyen jeleket is kéne észrevenni?
2022. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Elhajtok bárkit, aki akkor próbáld ismerkedni, amikor azért közlekedem, mert a dolgomra sietek. Biztos van, aki leáll veled pár szóra, de engem nem tud érdekelni aki ilyenkor odajön, nekem ez őszintén szólva kicsit szánalmas.

Nyilván megteheted, hogy próbálkozol, hátha egyszer bejön, csak aztán nem kell megsértődni, meg kikelni magadból, ha a legtöbb embert nem érdekli és lekoptat.

2022. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem, elejtsd el, hogy bárkihez odamész, mert szóba sem áll veled.

6-os Azt kellene észrevenni, hogy a lány téged néz, te rámosolyogsz, ő vissza. Következő alkalommal köszönsz neki, 2 hét múlva beszélgetni kezdtek. 3 megálló alatt senkivel sem fogsz összejönni, ha leszállsz utána még rendőrt is fog hívni.

2022. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

8-as

Volt már rá példa, hogy egy lány nézett, én rámosolyogtam, ő vissza. Következő alakalommal köszöntem, ő nem fogadta. (R.I.P.)

Volt már rá példa, hogy egy lány nézett, én rámosolyogtam, ő vissza. Következő alkalommal köszöntem, ő mondta, hogy van barátja. (R.I.P.)

Volt már rá példa, hogy egy lány nézett, én rámosolyogtam, ő vissza. Következő alkalommal köszöntem, ő fogadta. 2 hét múlva beszélgetni kezdtünk és mondta, hogy van barátja. (P.I.P.)

Bizonyára csak mörfi törvénye szórakozik. A kis huncut... :3

2022. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyire nem kell leírni a helyzetet.

De van több kérdés: van egy konkrét lányt, akivel többször utazol együtt?

Vagy csak szimplán kinézel valakit és minden előzmény (pl szemezés) nélkül csak úgy odamész?

Mert az előbbi simán járhat sikerrel, az utóbbi már kevésbé.


Nekem van egy férfi aki bejön, de mindig csak a buszon látom, és nagyon örülnék, ha végre megszólítana.

2022. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!