Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évesen betegség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen betegség miatt heréltek és impotens vagyok.Érdemes még ismerkednem társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Mikor érdemes ezt elmondani?

Sportolok de sajnos az életmínőségemre rányomja ez a bélyegét.Lehet így nőt találni akivel együtt élhetnék?


2022. aug. 21. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha tudsz szexelni,akkor érdemes.
2022. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen esetben lelki társat tudsz találni,de kevés nő van akinek nem kell szex az életébe!


Esetleg aszexuális nővel tudsz összejönni,vagy pedig egy olyan nővel akivel nyitott kapcsolatba tudsz élni. Persze ez a legutolsó opció,gondolom nem ilyen társat keresnél magad mellé.

2022. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem keresel aszex nőt?
2022. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Mivel szexre képtelen vagy ezért keress egy aszexualis kicsit idősebb “duci” nőt! Neki lehet van gyereke is, ezért jól jönne neki egy fizető pót apuka.
2022. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

de mit akarsz a nőktől?


nem tudod velük azt az egy dolgot csinálni, amire jók

2022. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
A 40 feletti anyukák kb.30 százalékánál jó esélyeid vannak. Őket nem "herélte ki " senki, mégsem hiányzik nekik a dugás. Lehet ikszelni, de sok 40-es f@szi tuja, miről van szó.
2022. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

#5 jók még főzni és mosni is 😛



(ne vegye senki komolyan, viccből írtam 😁)

2022. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

40-es faszi vagyok és láttam már hozzád hasonló alakokat, akik mindig az élet árnyékos oldalán caplatnak.

Hogy lámpást gyújtsak a sötét világodban, elárulom, hogy egy rakás 40-es gyerekes nő folyamat úgy kefél, mintha nem volna holnap és éppen utoljára tenné.

2022. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy korúak vagyunk, én csak a neurológiai betegségem miatt vagyok impotens, de a végeredmény ugyanaz. A volt barátnőm emiatt dobott ki. Nagyon rosszul érzem magam emiatt én sem merek ismerkedni.
2022. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A 40es nok a ferjukkel nem dugnak csak, de massal csinálnák
2022. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!