Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló emberek a panaszkodás helyett miért nem próbálják meg jól érezni magukat egyedül?

Figyelt kérdés
Szerintem nem lehet úgy gondolkodni, hogy csak kapcsolatban lehet valaki boldog. Akiknek nincs kapcsolatuk, ők a társkeresés mellett próbáljanak meg egyedül is boldognak lenni.
2022. aug. 26. 11:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Évekig voltam egyedül. Igyekszik az ember elfoglalni magát meg mentem egyedül strandra, moziba, sétálni... attól még a magány nyomasztó egy idő után.
2022. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
22%
Mert könnyebben fizeti a villanyt 2 ember, és a pénisz sem szopja le magát.
2022. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%

Mert valami nagyon hiányzik az életükből.

Egyedül is jól lehet érezni magad, igen. Egy ideig. Igen, tök jól lehet érezni magam, ha tévézek, játszok pár órát naponta az F1 2022-vel, edzek, futok, utazgatok... csak úgy egymagam. De azért több év után rohadtul hiányzik, hogy valakivel szeressük egymást, fontosak legyünk egymásnak, és egymás társai legyünk. Így teljes az élet. Legalábis szerintem. Aztán ahogy mondják: kinek a pap, kinek a papné.

2022. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, meddig voltàl legtovább egyedül ?
2022. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt valami boldog eletszakaszom az amikor egyedul tarsasjatekoztam, egyedul sétálgattam, egyedul ültem parkban padokon, egyedul epitettem karriert lelkitamasz minden nelkul, egyedul utazgattam es senki nem várt haza mikozben mindenki telefonált hogy megerkeztem es mindenkiert jöttek a palyaudvarra csak értem nem csak en mentem egyedul haza, egyedul lattam munchenben a hatalmas karácsonyt, egyedul élem meg a naplementét, senki nem latja a szexi habtestem sem, csak magamnak szepitkezem, es ugy osszességében egyedul élek egobol önmagamért es igazán senki le nem sz.rná azt sem, ha meghalnék.


Marha jo egyedul tenykeg.

Kizarolag önző embereknek valo sztem akik nem tudnak mást szeretni CSAK önmagukat. De még azoknak sem mert pl még az egoista nárcisztikusok is társat keresnek!

2022. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyébként úgy írom, hogy 7 év után lett barátnőm.

Miután az előző kapcsolatom véget ért (egy toxikus kis aranyásó volt a drágám), felszabadult és boldog voltam, hogy végre nem a veszekedésekről, meg a pénzről szólnak a napjaim.

De pár év után azér nagyon hiányzot valami az életemből. Most szerencsére minden egyenesbe jött, nem akarom elkiabálni, de a mostani szerelmem végre normálisnak is tűnik, szóval... minden oké.

2022. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

Kétféle embertípus létezik. Az egyik jól bírja egyedül, a másik meg nem.

Van aki direkt egyedülálló, mert pl. sokat csalódott (elvált) vagy olyan élethelyzetben van, hogy jobb neki egyedül.

A másik réteg meg azért egyedülálló, mert nem sikerül társat találnia bárhogy is akarja (tesz is érte). Kényszerűségből van egyedül. Ezek az emberek szoktak "panaszkodni"....

Személyiségtől függ, hogy ki mennyire tudja elviselni az egyedüllétet.

Van aki ezt magányként éli meg, és van aki lehetőséget lát benne. Az emberek sokfélék, nem mindenki egyforma. A férfiak például hormonálisan is úgy vannak összerakva (tesztoszteron), hogy nehezebben viselik ha nem jutnak szexhez, még a nők általában tovább elviselik hogy egyedülállóak.

2022. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
98%
Én is 7 évet hagytam ki. Teljesen jó volt. Nem hiányzott semmi. Panaszkodni sem panaszkodtam. Nem is terveztem új kapcsolatot, csak úgy jött. De meglettem volna egyedül is.
2022. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
84%

#7: Nőkben sem egyforma a libidó, csak náluk azért tűnik úgy, hogy jobban bírják, mert egyik sem fogja az orrodra kötni, hogy ő hány randipartnerével feküdt le vagy van-e titkos szexkapcsolata, a saját családjának se fogja bemutatni még a közvetlen szomszédja sem tudja eldönteni, hogy csak fiúbarát vagy nemi életet is élnek együtt. Külföldön vagy külföldivel meg aztán még kisebb a lebukás esélye.


Illetve a nő a mai világban teljesebb életet élhet férfi nélkül, így ha nem gyerekkel, családban képzeli el az életét, akkor bármilyen random szintén szingli barátnőt leakaszt, hogy mégse utazzon egyedül, majd bármelyik random utazási helyszínen ismerkedik idegenekkel, ők mennek oda hozzá ismerkedni, alig kell bármit is tenni érte, csak szűri a gázos embereket.


Ha pasizni akar, megteheti. Ha nem akar, akkor saját elhatározásából nem teszi meg. Mint mikor a gazdag ember és a szegény ember egyike sem vesz semmit egy drága ruhaboltban vagy egyikük sem tart fenn kocsit.


A gazdag megtehetné, de saját döntésből nem teszi, a szegény meg lehet, hogy nagyon szeretné, csak üres a zsebe.

2022. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Gyors egymásutánban két véget ért kapcsolat után: Nekem most jó egyedül. De bizony volt olyan anno, hogy NAGYON hiányzott valaki mellém.
2022. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!