Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik saját maguk szidásával indítanak egy üzenetben, mit várnak?

Figyelt kérdés

Nem kötekedésből teszem fel a kérdést, tényleg érdekel, mit várnak ettől azok a férfiak, akiket érint. Szerintem ez a viselkedés minden nőnek red flag, minden nő csak megijed tőle.


Arról van szó, amikor egy férfi rád ír (általában kéretlenül persze, de ezt most hagyjuk), hogy tetszel neki, és rögtön leírja, hogy ő amúgy nagyon szerencsétlen, nem alkalmas egy kapcsolatra, mindneki utálja stb.


Most is láttam egy kérdést, amiben hasonló dolog történt, és én is jártam már így. És sok nő ismerősöm be tud számolni hasonlóról. Rám például kéretlenül Facebookon írt egy pasi, aki rögtön azzal kezdte, hogy őt nem szeretik a nők, nem sikerülnek a randijai meg hasonlók, és ezt hosszan ecsetelte a "bemutatkozásában". Vagy még régebben volt egy olyan, hogy rám írt egy srác, akinek az volt a bemutatkozó szövege (nem társkereső oldalon!), hogy őt mindenki utálja, és nem érti, miért ilyen gonoszak az emberek. A következő bekezdésben leírta, hogy melyik embercsoportokat lőné Dunába.


Ez valaki szerint tényleg szimpatikus?



2022. máj. 15. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Remélik, hogy messiás komplexusban szenvedő nő vagy, és megpróbálod megmenteni őket saját maguktól, addig is leesik nekik pár dugás.
2022. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Más az amikor valaki magát szidja, meg más amikor másokat is szid. A kettőt nem kéne összemosni, mert van ilyen is olyan is.

Szval attól, h valaki magáról ír rosszakat, még nem feltétlen fog másokat is elkezdeni szidni.

Ettől még persze abban igazad van, hogy már önmagában ha valaki magáról rosszakat ír, az nem igazán számíthat sok jóra ezek után. Valószínűleg szorongó,kisebbségi komplexusos emberekről lehet egyébként szó, akiknek már annyi kudarcuk volt, hogy inkább előre elkönyvelik magukban és kijelentik, hogy ők szerencsétlenek, mert így legalább megkönnyebbülnek, hogy ezt kiadták magukból, hisz ha valaki így is elfogadja őket, attól valószínűleg nem fognak már visszautasítást kapni. Más kérdés, hogy valszeg nem nagyon fognak találni olyat,aki ezután ismerkedni akar majd velük.

2022. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én még nem tapasztaltam ilyet hogy férfiak önostoroznák magukat pedig társkeresőztem sokat.

Pont az ellenkezőjét tapasztalom hogy sokan ugy adják magukat elő mintha meg kellene köszönnöm hogy rámírt egyáltalán:(

2022. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Más az amikor valaki magát szidja, meg más amikor másokat is szid. A kettőt nem kéne összemosni, mert van ilyen is olyan is.


Szval attól, h valaki magáról ír rosszakat, még nem feltétlen fog másokat is elkezdeni szidni."


Ha ezt a Dunába lövős dologra írod, ott azért szorosan összefüggött a két dolog, mert hát, vajon miért nem szimpatizál senki egy emberrel, aki mindnekit utál? Megnéztem az adatlapját, fegyverekről osztott meg képeket.

2022. máj. 15. 10:14
 5/9 A kérdező kommentje:

Illetve baromira nem mindegy, hogy valaki egy adott helyzetben szidja magát, mert tudja, hogy abban a dologban rossz, vagy:


1., már eleve a szia után ezzel kezdi

2., és abban a dologban szidja magát, amit épp csinál (nőnek írja, hogy rossz randipartner).

2022. máj. 15. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ronda nőként nekem imponálna, ha egy férfi szerény és van önkritikája, a magabiztossag inkább megriaszt. Viszont az önsajnáltató, önostorozó hozzállás számomra is taszító, úgyhogy el nem tudom képzelni, hogy van olyan nő, aki vevő erre.
2022. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, de a szerénység megint más, és egy adott helyzetben jön elő. Itt meg ugye ezzel indít, ahogy mondod, önostorozással.
2022. máj. 15. 10:18
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez komoly butaságra, de mindenekelőtt tapasztalatlanságra utal, mert az ilyen srác (aki ismerkedésnél így indít) az saját magát alázza meg és lehetetleníti el. Az emberi butaság
2022. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Férfiként írom, hogy az ilyen férfiakat sosem értettem. Ha magam szidom, azzal bevágódhatok egy nőnél? K*rvára nem, így csak ő is lenéz a francba.

Az ismerkedés itt már eleve el van baxxva.

2022. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!