Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb lány annyira kritikus, távolságtartó és egyből a negatívumot keresi ismerkedéskor? Netes társkeresés elsősorban (Tinder, és társai).

Figyelt kérdés

Én mindig érdeklődő vagyok, próbálok kedves lenni, megtalálni a közös hangot és közös dolgokat. Ha látom, hogy szükséges témát váltok, próbálok a pozitív dolgokra koncentrálni.


De legtöbbször egyből azt érzem, hogy távolságtartóak, nem érdeklődőek és próbálják megtalálni, mibe lehet belekötni, vagy simán nem válaszolnak.

Élőben azért már kicsit más, akivel oda eljutok.



2022. aug. 28. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Megkeseredettek.
2022. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
ha egy kisebb falu átment volna rajtad, te is az lennél
2022. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon unalmas harmincadjára is azt mesélni, hogy mi a hobbijuk, és mit dolgoznak.
2022. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Youtube-on van jópár videó van erről, ahol a kérdésedre részletes választ kapsz. Gondolom alap, hogy az angol megy rendesen.
2022. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És miről kellene beszélni akkor?
2022. aug. 28. 21:18
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Egy csomó csaj baromi unalmas eleve (gondolom, ők meg a pasik többségéről gondolják ugyanezt). Aki flegmázik, vagy unod, azt nyugodtan kukázhatod, van ezer másik.

A Tinderen is csak az a meló, mint máshol, hogy megpróbalod megtalálni azt, akivel kölcsönösen érdekesek vagytok egymásnak, ott nem lesz kérdés, hogy miről beszélgessetek.

2022. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Én anno a pasiknál is pont ezt vettem észre. Ellaposodott a beszélgetés pikk pakk. Jöttek a sok negatív dumával, a sértettségeikkel, ami nagyon lehuzott. Én alapjáraton mindenben probálok pozitív lenni, de ezt nagyon sokan nem tudják elviselni.
2022. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Bőségzavar.

Nem tudnak a sok pasi közül válogatni.

2022. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Kb van a paaiknak 10 kerdesuk es utana semmi.

Akkor se ha en dobok temat.


A mi a munkad hol laksz kivel elsz van autod eseg par ilyen sablon kerdes...


Ha leakarom zavarni ezt full unalmas es fusztralo kort h elore leirom. Es kozlom h oke akkor dumaljunk. Erre kilepnek.


Sehogy sem jo nekik semmi. Ha valaszolok az a baj ha leirom az a baj ha 1szoval valaszolok az a baj ja kifejtem az a baj... Franc se erti mi bajuk van...

2022. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem ilyenekkel szoktam kezdeni, mi a munkád, stb.

Az adatlap alapján, ha utazós képek vannak, akkor arra reagálok. Felhozom, hogy én is jártam ott, mi tetszett. Esetleg más témákról, ha normálisan van reakció, akkor menne a beszélgetés magától. De úgy elég nehéz, hogy én írok 4-5 sort, és kapok vissza egy 2 szavas reakciót.

2022. aug. 28. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!