Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogy érdekeljene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy érdekeljenek a nők?

Figyelt kérdés

Eddig két "komoly" párkapcsom volt. Sok időt, energiát, pénzt, stb. felemésztettek az életemből (~10 év, két gyerek, stb.).

Mindkettő hibás döntés volt, de sok-sok párkapcs tapasztalatot gyűjtöttem ezekből a félresikerült próbálkozásaimból. (Nem vagyok a virágról-virágra szálló tipus, nem is vonz az olyan életforma, egy "normálissal" - tehát akivel összeillenénk - simán beérném egész életemre.)

Viszont úgy érzem, mintha mostanra már "kiégtem" volna. Erősen lecsökkent az érdeklődésem a nők iránt. Szexuálisan vannak akiket vonzónak tartok, de szellemileg, életvitelileg, stb. általában nagyon nem egy síkon mozgok velük. Teljesen más érdeklődések, célok, világnézet, stb. Szóval nagyon nem jó társaságok a számomra. Anyámtól elkezdve végig, a hugom, rokonok, ismerősök, stb. úgy érzem, mintha egy egészen más bolygón élnének.

Abból az életkorból meg már kinőttem (50), hogy most akkor a tarisznyát a vállamra véve nekiálljak bejárni a nagyvilágot, hogy felkutassam az igazit.

Hogyan kellene fordulnom a nők irányába, hogy megláthassam bennük azt, amiért mégiscsak érdemes együtt lenni velük? Hogyan tudnék ráhangolódni a szellemi, esetleg érzelmi síkjaikra?

Mindkét nemtől várom a jótanácsokat, véleményeket, tapasztalatokat, stb.



2022. szept. 1. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Legyel gazdag.
2022. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

50 es vagy akkor 50 év alatti nőkben ne gondolkodj.


Anyagiak terén azért stabil vagy? Az sokat segítene..

2022. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mathus ***** válasza:
39%
a kérdésre: ha mindössze 10 évet töltöttél hosszútávú párkapcsolatban, akkor nem voltál annyira "leterhelve", az életed kétharmadában éltél mint hal a vízben. mi az az életvitel, ami neked nem jön be egy ötvenes nőnél? szex nincs, sokat kapálni nem fogtok, mert mindenkinek fáj a dereka, az időtök nagyrészében nézitek az m1-et, meg melóztok rogyásig. ebben mi a nemjó? mi az ami kevés, vagy ami nincs egy síkon veled?
2022. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, hogy csak a pénzemért legyenek velem. Taszítanak azok, akik csak pénztárcának, bankkártyának tekintik a másik embert. Az ilyenek szerintem a kurvák. Számomra akár milyen csinos egy prosti, nem tud vonzó lenni párkapcsolatilag.

(Nem vagyok kő gazdag, de egy hozzám hasonló anyagi helyzetű nővel simán kezdhetnénk akár egy új, közös életet is. Ennyit az anyagiakról, mert nem szeretném, hogy a pénz legyen az, ami kizárólagosan dominálja a férfi-női diskurzust ebben a párkapcsolati témában. Tudom, hogy az most nagy divat nálunk is, hogy két lábon járó női nemiszervet vesznek maguknak egyesek, de ennél sokkal konzervatívabb vagyok ezen a téren.)

2022. szept. 1. 09:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj. Minél több emberrel beszélgetsz, annál nagyobb az esély arra, hogy találsz valakit, akivel egyeztek és aki érdekelni fog.
2022. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat jó dolog tud lenni , de a rettegett egyedüllét is tud az lenni.

Én 29 évem alatt egyszer se voltam nővel mégis itt vagyok.

Egy kérdés van : mit akarsz te? Affelé haladj ne egy mókus kereket hajts.

2022. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Senior Séf ***** válasza:

Attól tartok, ezzel elkéstél, kérdező. Tudod, a férfi és nő, ég és föld. Merőben más gondolkodásmód és lelkivilág jellemzi a két nemet. Ezt a különbséget fel kell ismerni, és meg kell tanulni elfogadni. Ez a tanulás sok kudarccal jár, és ezt csak fiatal korban viseli el (ha egyáltalán) az ember.

A másik buktató ott van, hogy nem elég megtalálni az "igazit", neked magadnak is azzá kell válni. Ez megint csak tanulást feltételez, és az a szar az egészben, hogy ezt a "tudományt" csak a nőktől tudod elsajátítani, hiszen nekik kell megfelelned.

Persze nem akarlak lelombozni, mert lehet még esélyed, de azért készülj fel egy-két nem várt balegyenesre, ami padlóra küld majd.

2022. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: amit én látok, és amit össze lehet hozni, és sok energiát nem éget, az a barátság extrákkal.
2022. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-re. Az első fele a válaszodnak akkor azt jelenti, hogy egy párkapcs kétféle lehet? Erős nő, papucs férfi. Vagy gárdatiszt férfi és parancsot teljesítő nő? Ez vajon így van mindenütt a világon? Így élnek a nyugati liberók is házaséletet? A filmjeik nekem nem ezt sugallják (pl. Woody Allen filmek, stb.).

A második részére: Az ütéseik már megvoltak, fájtak, de túléltem. Viszont ezt a nemek közötti csatározást meg már halálosan unom. Nem látok benne semmi izgatót. Szerintem ezt csak az otthon unatkozó emberek tudják élvezni. Én, aki úgy istenigazából elfáradok a napi munkám során, már a hátam közepére sem kívánom az otthoni szívatásokat, civódásokat, nyűglődéseket. Tudom jól, hogy a modern világ már csak ilyen, de ez így nagyon fekáliássá vált a számomra. (Régen ez is jobb volt. A nők is dög fáradtak voltak a nap végére és örültek ha végre alhattak. Aztán mégiscsak szültek 5..6 gyereket, nem úgy mint a mostaniak.)


8-ra: Egy barátságot, ha lenne, nem biztos, hogy le akarnék rombolni érzelmek nélküli, unalomba fulladó hancúrozással. Egyébként a második kapcsolatom ilyesmi volt, csak igazi barátság nélkül. A végére borzalmasan kiüresedett. Megváltás volt a szakítás.

2022. szept. 2. 16:55
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Valamit nagyon félreértesz, kérdező. Miért kellene egy kapcsolatba erős nő, papucs férfi, vagy gárdatiszt férfi és parancsot teljesítő nő? Egy jól prosperáló kapcsolat nem alá- és fölérendelt viszonyról, hanem érdek- és dacszövetségről szól. Ahol a felek vállt vállnak vetve küzdenek a nehézségekkel szemben. Itt nincsenek otthoni szívatások, civódások, nyűglődések, ahogy fogalmazol. Két ember van, akik őszinte érdeklődéssel odafigyelnek a másik minden munkahelyi problémájára, bajára. (Mondjuk a nemek közötti különbözőség a problémák megbeszélése során sok vitára adhat okot, de az egy másik történet.)
2022. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!