Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok az emberek vágynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek vágynak a kategóriájuknál magasabb szintű partnerre akik nem szeretik magukat, nem elégedettek az életükkel?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Inkább azok akiknek nincs önkritikájuk, fogalmatlanok az életben, beképzeltek, akkora az egójuk mint a ház.
2022. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Hogy jön ide az élet? Mindenki vonzó partnert akar, pont azért mert szereti magát. Szeret a másikra ránézni, örömmel tölti el, szexuálisan vonzónak tartja.
2022. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de ha nem vagyok boldog az életemmel, azon nem segítene egy adonisz sem. Elsősorban nekem a siker vagy a boldogság nem egy adott külső személyen múlik, sajnálatos ha valaki ennyire másokba kapaszkodik.
2022. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Domináns Férfi vagyok!
2022. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Olyan mondjuk van, hogy valaki hogy úgy mondjam lúzernek érzi magát és emiatt mondjuk a cuki, kedves lány helyett, akivel amúgy tök jól el tud beszélgetni, inḱább a szupermodellt választja, mert azzal lehet menőzni más férfiak előtt. Lányoknál ugyanez, a kedves megbízható fiú helyett a nagyszájú menőcsávót választja. Leginkább iskolás korban jellemző ez a világnézet, aztán a legtöbben kinövik, de van aki egy életen át az ilyen üres kapcsolatok után kajtat.


Bár én ezt a magasabb szintet nem nagyon tudom értelmezni. Itt gyk-n egy nő "szintje" ellentétesen arányos a testsúlyával, de akkor mi van azokkal a körökkel ahol a nagycicis-nagyfenekes nőkkel szoktak menőzni. Nem lehet az embereket így szintekre osztani.

2022. szept. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Részben igen.
2022. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Az is elég kétségbeesett ember lehet aki azt hiszi hogy egy nála külsőleg jobb partnerrel boldog lesz. Az ellenkezőjet láttam. Persze mint ahogy írták, van aki trófeaként tekint a nőjére főleg gazdagabb idősebb hapik, akik mutogatják fiatal cicababajukat, mint státusz szimbólumot a cabrió mellé.
2022. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azok akiknek az exe a minimum léc.

Egy normalis huseges esetleg anyagilag jol állo nővel udvarias, a nőt tenyerén hordozo esetleg audis után, nagyon nem könnyű ismerkedni egy szexre degradáló 160 centis csóro betanitott téged lehúzó bkv-s munkásra pl.

2022. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nem könnyű a lécet leengedni
2022. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!