Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik saját kategóriájukhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik saját kategóriájukhoz képest jobb/szebb partnerre vágynak, azok lesz valaha kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Itt vagyok például én. Átlagos arcom van, mégis a csinos csajok tetszenek. Jöttem már össze saját kategóriás lányokkal. Nem volt jó egyik kapcsolat sem, nem voltam boldog. :( Szakítás lett, azóta is a saját kategóriás csajoknak jövök be, de én nem akarok igazán velük lenni.
2016. márc. 22. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan lehet tudni, hogy ki a "saját kategóriád" ? Nekem ez sosem ment.
2016. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyjából lehet körvonalazni.


Ha átlagos arcom van, és nem vagyok nagy dumás, vagány srác, akkor egyértelmű, hogy az átlagos lányok azok.

2016. márc. 22. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
francba már ezzel a kategorizálással! Milyenek azok a kategóriák? Én ezt nem tudom felfogni, világosítson már fel valaki...
2016. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos vagy és tö.ketlen, amire ráhúzod a kategória hülyeséged.


Ha már kategória... A párom jobban keres mint én, viszont kevésbé szép, már ha lehet ilyet mondani, mivel amikor "kicsípi" magát, akkor eléggé vonzó nekem.

2016. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért vagyok tö.ketlen?
2016. márc. 22. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos vagy.

Nyomin csajozol ezért álomvilágba költöztél.

Így már érted?

2016. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Én egy átlagosan jó megjelenésű lánynak tartom magam, viszont arcra semmi extra, átlagos. Csinosnak mondanak és tény, hogy próbálok is csinos öltözni, de ennyi. A párom 15 évvel öregebb, de sokkal sportosabb és nagyon jóképű. Külsőre biztos mindenki azt mondaná, hogy ő a "kategórián felüli". Szóval lehet így két embernek kapcsolata, bár őszintén szólva én nem terveztem soha, hogy majd milyen lesz Ő :)L/22
2016. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Te legalabb nem vagy alacsony es ocsmany...
2016. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen az az átlagos arc?Szerintem valaki vagy szép vagy csúnya.Hogy ki melyik,azt mindenki egyéni ízlése alapján dönti el.Épp ezért nincs értelme kategóriázni.Mindenkinek más jön be.


Viszont ha irreálisan magas az elvárásod,akkor bizony sokat fogsz még csalódni.

2016. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!