Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb ha ignorálom teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha ignorálom teljesen ezt a srácot?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, fiatalok vagyunk, van egy srác, aki nagyon hasonló hozzám sok mindenben (ezt a facebookjáról és az instájáról tudom), viszont sohasem beszéltünk egymással, csak köszöntünk egymásnak, általában naponta találkozunk a munkahelyen.


Eleinte ez a srác mindig nagyon lelkesen köszönt nekem és láttam hogy sokszor figyel engem, de mostanában semmi, olyan mintha az érdeklődése teljesen elveszett volna irántam, kb. 1 hónapja...


Viszont én úgy érzem, hogy szerelmes lettem belé, de azt érzem hogy semmi esélye az egésznek.


Szerintetek is jobb, ha amikor találkozok ezzel a sráccal, akkor teljesen ignorálom és nem is köszönök neki, és úgy teszek, mintha ő nem is létezne? Úgy könnyebb lesz nekem elengedni? Tényleg nagyon belé szerettem, pedig gyakorlatilag nem is ismerem. És fáj hogy ennyire nem érdeklem, pedig ezelőtt úgy vettem észre, hogy érdeklődik irántam, csak azt gondoltam hogy nem mer még kezdeményezni, és hogy majd eljön az ideje... De hát ezek után már nem érzem hogy elfog jönni az ideje... És nem lett barátnője azóta tudtommal.


2022. szept. 7. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha köszön, köszönj és haladj tovább. Elvégre kultúrember vagy. Ha nem köszön, ne vedd tudomásul.

Amúgy meg felejtsd el. Nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Hogy is lehetnél szerelmes, hiszen semmit sem tudsz róla. Ideálképet építettél magadnak. Nem szabad több tartalommal megtölteni egy-ket udvarias gedztust, mint ami.

2022. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Te is kezdeményezhetsz ha szeretnél, ez nincs kőbe vésve hogy kinek kell. A srác lehet pl. önbizalomhiányos is
2022. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom ő is azt látta rajtad, hogy nem érdeklődsz iránta, ezért elment a kedve. Nyugodtan te is léphetsz fele, jelezheted neki, hogy szimpatikus, az még nem nyomulás. De így hogy csak bámuljátok egymást, annak semmi értelme, ráadásul félreérthető is.
2022. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A face és insta csupán egy illúzió, amire te felépítettél egy kèpzeletvilágot. Ott bármit előadhat magáról bárki. Ezt a srácot nem érdekled, hidd el, ha másképp lenne, azt èszrevennèd. Nem szerelem, amit érzel, hisz nem is ismered.
2022. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van egy srác, akinek tetszettél, de fogalmad sincs, hogy miért nem érdeklődik irántad egy ideje. Erre te kitaláltad, hogy bunkó leszel.

Ez a fűnyírós-nyuszikás viccre emlékeztet...

2022. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ennyi... :)
2022. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!