Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 éves vagyok, 0 párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves vagyok, 0 párkapcsolati és szexuális tapasztalattal, de még csók sem. Egy esetleges leendő párkapcsolat esetén fel lehet venni a "ritmust"? Építő vélemények érdekelnek, a fikázásokat ignorálom!

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és nem meleg. Nőpárti vagyok, de nem kenyerem az alkalmi és az, hogy érzelmek nélkül "nyíljak" meg valakinek.
2013. jún. 16. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit részletesebben? Hogyhogy eddig nem jött össze?

Én csak ezért nem hajtanálak el, ha megtetszenél, de nyilván érdekelne hogy sikerült idáig húzni.

2013. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Lehet eddig nyújtani ezt az egészet, nekem is van egy ismerősöm akinek 28 éves koráig nem volt barátnője, neki oka is volt rá, mert 18 évesen amikor leérettségizett akkor a jövőjét építette, egyetem, munkahely, 0 buli, 0 csajozás. 24 évesen került ki a nagybetűs életbe igazából, és akkor döbbent rá hogy még senkije nem volt. Persze sokan lekoptatták a külseje miatt szóval ezért volt neki csajozni, de mégis megtalálta az élete szerelmét aki egy bombázó lány, és nagyon kedves.

Bár így 32 évesen tényleg sokat húztad a dolgot, de ha eddig próbálkoztál sikertelenül akkor nem lehet hogy valamit rosszul csinálsz?

Most nem fikázni akarok félre ne értsd, de ha már régóta próbálkoztál akkor érdemes lenne ezen elgondolkodnod hogy mi az ami nem stimmel.

Persze ettől még lehet barátnőd, és simán felzárkózhatsz, hamar belejön az ember a dolgokba, főleg ha egy olyan nőt találsz aki megértő, és segít neked mindenben maximálisan. Ne aggódj még van időd bőven!

2013. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
És ha valakitől ne azt hallod, amit szeretnél, akkor "ignorálod"? Nem csak a nőkkel való kapcsolatteremtő készséggel vannak itt bajok... Mindazonáltal, hogy a kérdésre is válaszoljak: mindenképpen problémás, hogy kimaradt eddig nálad a fokozatosság, ami a másik nemmel való érintkezést, kapcsolatteremtést, lelkivilágának, működésének kiismerését illeti. Mert ez is egy tanulási folyamat és te erről maradtál le. Gyakorlatilag egy 13 éves kamaszsrác problémáival fogod szembe találni magad, de legyünk pozitívak: ha összeszeded magad, akkor talán behozhatod a "ritmust".
2013. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nincs itt semmi gond...ösztön az egész..úgy értem nem bonyolult egy párkapcsolat..rá lehet érezni úgy is hogy még nem volt párkapcsolatod...a szex..csók..magától jön nem lehet elcseszni..olyan nincs hogy valaki- aki egészséges- nem tudja hogy kell vagy kibukik, hogy tapasztalatlan..most komolyan! Az együttélés/járás meg természetes...senki nem fogja megmondani, hogy még tapasztalatlan vagy ha csak nem árulod el..a korodból kifolyólag mindenki feltételezi majd, hogy tapasztalt vagy csak ne görcsöljél rá és nem lesz gond!
2013. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Volt egy jo baratom, ferfi, 36 evesen meg nem volt senkije, szuz volt.

Ertelmes, iskolazott ember, jo fizetessel, jo munkaval. Csak nagupn onbizalomhianyos, es dagi.

Most 40 eves, 4 eve boldog parkapcsolata van egy szinten korban hozza illo, duci novel. Eskuvot terveznek, es boldogok :)


Szoval sosem keso!

2013. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Menj el egy k.rvához, és vetesd el vele. Akkor nagyobb önbizalmad less a nők terén, és jobban mersz kezdeményezni.


De húzz óvszert, nehogy elkapj valamit.

2013. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki kezdi valahol, naked is el kell kezdened.
2013. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sok válasz érkezett, köszönöm. A #3-asnak csak annyit: nem arról van szó, hogy akarom-e hallani, hanem a fikázásra, cikizésre, gúnyolódásra nem vagyok kíváncsi és nem érdekel. Bírom a kritikát, ha van alapja, kultúráltan meg van fogalmazva, még ha netán negatív is. Az #1-esnek és #2-esnek: voltak próbálkozások és közel járások, de az esetek többségében végül lábtörlő voltam. Volt, aki a pénztárcámra pályázott, majd az orrom előtt pasizott be szemrebbenés nélkül, volt aki 2-szer csinált belőlem hülyét, majd összejött mással. Valahogy mindig megtaláltam a "legtökéletesebb" alanyt, akit hol anyagilag, hol emberileg csak az érdek vezérelt, így egy idő után belefásultam ebbe és ahogy telt az idő, úgy zárkóztam be egyre inkább. Mostanra úgy vagyok vele, hogy nem fogok sírva fakadni, ha ez így marad. #5-ösnek: nem fogok k.rvázni, oknak lásd a fejlécet.
2013. jún. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!