Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem néznek a nők engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek a nők engem semmibe?

Figyelt kérdés
26 éves srác vagyok, és SOHA nem volt még senkim. Se egy kézfogás, se egy flört, se egy csók. Szó szerint semmi. Nagyon vékony vagyok, a hangom is nyomorult. Viszont vettem a bátorságot és egy ideje Tinderezek, és semmi. Esélytelen. Van pár matchem, de minden úriemberség ellenére sem kapok túl sűrűn válaszokat. Nem tartom magam ocsmánynak, és ezért sem értem, hogy mégis kik azok, akiket behúznak a nők. Most matcheltem pár hete egy ducibb lánnyal, nem igazán tetszik, viszont megbeszéltük, hogy neki is meg nekem is inkább a szex fekszene. Minden nap beszélünk kicsit, de folyamatosan halogatja a találkozót. Amikor be merem kérdezni, hogy na mégis mikor találkozunk, megfenyeget, hogy ha újra megkérdezem és "erőszakoskosom", mehetek a francba. Elegem van az egészből, komolyan. Már semmihez nincsen kedvem, még enni sem.

2022. szept. 7. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
79%

"Amikor be merem kérdezni, hogy na mégis mikor találkozunk, megfenyeget, hogy ha újra megkérdezem és "erőszakoskosom", mehetek a francba."


Rengeteg ilyen nő van, aki minden nap szeret virtuálisan beszélgetni, de személyesen találkozni soha. Van, akinek ennyi tényleg elég és elvan a saját kis megszokott életében, kutyával, cicával, másnak van szexkapcsolata mellette vagy néha becsúszik 1-1 kaland számára vonzóbb férfiakkal, te pedig kielégíted neki a lelki, érzelmi szükségleteit, így megvan a balance az életében, az egyik férfitól megkapja az állatias ösztönvezérelt szexet, tőled pedig a lelki, érzelmi törődést.


Akit valóban te érdekelsz, nem pedig az általad betöltött szerep, hogy írogatsz neki naponta, az kíváncsi rád személyesen is. Főleg, ha már a szex is szóba került. Így virtuálisan ez csak ilyen mézesmadzag a lányok részéről, hogy felhőztessen olyan férfiakat, akiknek úgysincs igazán életük és ráérnek naponta írogatni egy virtuális barátnővel.

2022. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
40%
A saját példámat le tudom neked írni. Én ronda vagyok. Nem is volt még soha senkim, max. ronda nőm lehetett volna eddig. Nálam ez a magyarázat. Nők is szoktak kezdeményezni egy jóképűnél úgyhogy sajnos lehet kénytelen leszel itt keresni a problémád forrását. Sokan vagyunk még így. Ez ilyen.
2022. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

"hogy írogatsz neki naponta"


Azt elfelejtettem írni, hogy a naponta írás az inkább este pár üzenet, de túlzásnak mondanám, hogy lelkiznék vele, vagy bármi ilyesmit. Állítása szerint senki mással nem beszél, de szerintem egyértelmű, hogy igen.

2022. szept. 7. 15:45
 4/62 anonim ***** válasza:
74%
Miért hiszi minden férfi hogy a szép nőknek csak a külső a fontos? Ennyire ne legyetek már felszínesek. A másik meg hogy jaj, duci. Említetted, te vékony vagy. Nem vagy izmos, nincs karakteres alkatod sem, sportos. Akkor miért szeretnél egy tőled helyezett (szerinted) nőt felszedni?
2022. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
76%

Nem érted amit írtam akkor.

Miért akarsz felszínes választáshoz kötni magad? Ami szerinted, hangsúlyozom szerinted szebb nő. Mert nem mindenkinek.

Nem itt ülök egész nap, ezért nem írtam le pontosan mire gondoltam.

2022. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
65%

Te tényleg ekkora hímribi vagy hogy még be feküdnél olyan nő alá is, aki nem is tetszik?

De könnyű vagy ember

2022. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

8&9


Oké, vágom, hogy ez a két válasz egy és ugyanazon embertől érkezett, de azon a tényen bizony semmit nem változtat, hogy a hatos válasszal menthetetlenül lejárattad magad.

Egyrészt, nem értem, hol derült ki, hogy én bármilyen felületes eljárással választanék ki bárkit is, mikor szó se volt róla, hogy milyen nőket húzok be, pontosabban az összetételét (szép, csúnya, kövér, proli stb). Te csak szavakat adogatsz a számba, ami el sem hangzott.

Egyébként meg, a kövér és vékony nő teljesen más fogalom, mint a csúnya (vagy szebben fogalmazva, nem teljesen vonzó) és a szép. Egy szóval nem állítottam, hogy nekem csak egy Palvin Barbi felelne meg.

Máskülönben meg ne játsszuk már a szentet, ha csak szexről van szó, egy ducibb lánnyal a legtöbb férfi belemenne a szexbe, megjegyzem, egy igényes nőről van szó.

2022. szept. 7. 16:19
 8/62 A kérdező kommentje:

"Miért akarsz felszínes választáshoz kötni magad? Ami szerinted, hangsúlyozom szerinted szebb nő. Mert nem mindenkinek."


Na hát akkor ideje összejönnöd neked is egy olyannal aki nem tetszik :) Tudod, csak a lelkét nézd, a szemedet kösd be.

2022. szept. 7. 16:24
 9/62 A kérdező kommentje:
Most az lesz, hogy írtam a csajnak, hogy vagy találkozunk a napokban, vagy ennyi volt, engem nem érdekel. Ha beoffol, tiltom is.
2022. szept. 7. 16:28
 10/62 anonim ***** válasza:
17%
mert grófnőnek hiszik magukat. ma már rengeteg magyar nő azt hiszivalami hercegnő és különleges bánásmódot érdemel. Nem is tervezek magyar feleséget az tuti :D
2022. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!