Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz adottságú (pl kövér)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz adottságú (pl kövér) vagy incel férfiaknak csak esti bànat recska jut a sör mellé?

Figyelt kérdés
A nők szerint?
2022. szept. 8. 17:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt vagy az, hogy ezt minden este megcsinálod.
2022. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
#21 hát higy mondhatsz ilyet? Hiszem hétvégen nem iszik! Csak hétköznap kb 20 sört 🤷🏼‍♀️
2022. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

Én szivesen ismerkedek!

90kg/160cm


33N

2022. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

#3-as válaszodra: Lassú anyagcsere, és anyagcsere alatt nem csak arra gondolok, hogy megeszed a kaját és lassan jön ki belőled. Hanem a tested energiaigényére. Alacsony az energiaigényed, mert nincsen semmi izmod, szóval azon a nyúlkaja sem segít sokat.


Sokáig én is azt hittem, hogy hízékony vagyok, pedig csak egy gyenge szar voltam, nulla izomzattal és szerettem zabálni. Aztán pár hétnyi guglizás, nyomozás után összeállt a kép, hogy hogyan is működik a testem és sikerült fogyni. Most már csak szar vagyok, izommal. /flex

2022. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%

#1 nek igaza van. Szo szerint ezt akartam inni

#3 én ezt mondtam magamnak 21 évig. Hogy mindent megpróbáltam, ez genetika stb. Aztán leadtam azt a plusz 41 kilot

2022. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
85%
#25: wow, gratulálok! Megkérdezhetem, milyen módszerrel sikerült?
2022. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Hé, Shrek, először is a sörözéssel kéne elvágólagosan leállni, ipari mennyiségű üres kalória.
2022. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
#26 nem az a válaszoló vagyok, de azért reagálok. Nem bonyolult a képlet, több energiát kell elégetni, mint amennyit megeszel. Aktív életmód, neadjisten sport, és kalória deficit. Megnézed, mennyivel tartod a súlyodat, egyél annál kevesebbet 200-500 kcal-val, és kezdj el mozogni. A mozgással növeled a deficitet, és a 200-500 kcal deficit máris 500-1000 kcal lesz. A legjobb, ha igyekszel kiegyensúlyozottan enni, lehetőleg minél egészségesebben, de nem őrült módon, hogy soha nem eszel semmi olyat, amit szeretsz, csak moderáltabb mennyiségben, gyakorisággal. A lényeg, hogy olyan szokásokat alakíts ki, amiket élvezel, és életed végéig csinálni tudod. A számolgatást, ha elég rutinos vagy, idővel el tudod engedni, és képes leszek pusztán a szokásokkal, amiket ezalatt az idő alatt megtanultál, súlyt tartani.
2022. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az, hogy nem bonyolult a képlet, nem azt jelenti, hogy nem nehéz, vagy kihívás. Mindenkinek vannak olyan szokásai, amikről nehezen mondd le, de szükségesek. Például az üres kalóriák, mint cukros üdítők, chips, édességek. Vagy hogy ne szálljon buszra, kocsiba 1-3 km mkatt, hanem szánja rá magát a sétára, vagy hogy rendszeresen tornázzon otthon, vagy kezdjen sportolni. De a legnagyobb hiba, ha nem kezded el, vagy feladod egy rossz nap után.


(28-as voltam)

2022. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!