Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt az oldalon hogy 2-300 ezres fizetéssel nem lehet csinos barátnője az embernek?

Figyelt kérdés
Szomszédomnak vékony/szép 30 as felesége van és ő 230 ezret keres. Tudom mert beszélgettünk az anyagiakról. De itt a gyakorin azt mondják hogy a 600 ezer Ft sem egy luxus - nagy eresztés. És szóba se jöhet 300 ezres csóró pasi a válaszóknál.
2022. szept. 13. 06:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy mást értenek csinos alatt.

Az olyan lányok, akiken latszik, hogy a szepségiparban elkolt havi 50-100 ezret plusz ruhák, edzés, hát ott lehet, hogy nem jöttök ki két ilyen fizuból. Bár érdekes közgazdasági megfigyelésem, hogy fodrászra, kormosre MINDIG jut :D mindenesetre sok férfi őket látja csak szépnek, rájuk gondol A kategóriásként.

De vannak lanyok, akik alapból csinosak, szépek a sok kozmetika nélkül, és nem is kerül ennyibe a havi szépitkezes (Persze van a két halmaz közt átfedés is) ott már nem kell a csajnak annyira fuggenie a pénztől.

De egyébként inkább az a törvényszerű, hogy mindenki nagyjából a saját életszínvonalának megfelelően válogat.

2022. szept. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Az sem mindegy, hogy az ember úgy keres 300-at, hogy albérletben van, vagy úgy, hogy saját lakás van és “csak” a rezsit kell fizetni.

Ez ennyi fizetésből (fejenkent( bőven megoldható, de egy albérletben nehézkes.

2022. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
5k-s fizetéssel még nem túl dekoratív sincs x) nem ezen múlik
2022. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert csicskák. Olyan nőknek pitiznek, akiknek nem is tudnak azonosulni az értékrendjével, mégis meg akarják őket dugni és ezért áldozatokat is készek hozni.


Egyik párom sem volt egy nagy eresztés anyagi szempontból. Mindig jobban álltam náluk. A férjemnél kb egyformán keresünk anyagilag, itt viszont ott van az, hogy az én lakásomban élünk.


Sosem éreztem emiatt kevesebbnek őt, ellenben az rendesen kiakaszt, mikor valaki más csupasz valaga alá akar tolni komoly összegeket, mert csak. Mert az elvárja és jól néz ki és innentől úgy taposhatja el a fickót, ahogy akarja, mert az meg egy buta balek.


Ismerek egy csomó nőt, akinek nem keres jól a férje. És nem, nem vagyunk ogrék egyáltalán, átlagos-csinos lányok/nők vagyunk, akik sokat tanultak és dolgoznak, hogy ne kelljen a markukat tartani.


Ki mit intéz magának, uraim.

2022. szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is költök magamra külsőre 50 ezret. Arcápolásra főleg, de járok rendszeresen edzeni, jól öltözködöm, néha meg van csináltatva a körmöm, néha nincs.


Nem a párom biznisze, hogy én karbantartom magam, hanem az én érdekem a jövőre nézve.

2022. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Mert valóban nem lehet. Az egyetlen kivétel, ha hiper-szuper szívdöglesztően nézel ki.
2022. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Sajat magamnak fizetem:


Köröm: 15 havonta (az egeszseges elet miatt, gyorsan nő a körmöm!)

Ruha/cipő/táska/makeup: 30-100 havonta

Fodrász: tartos hajegyenesites, kollagenes hajapolással (30 ezer) 2 havonta

Pedikur: 10/hó 3 hetente

Kondibérlet nem kell, mert van itthon egy szoba, ami annak van berendezve! És nem érzem, hogy olyan hűű de nagy luxus lenne!

Ez a minimum!

2022. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Nekem csak a bónuszom 300 ezer 😂😂😂😂😂
2022. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert az itteni gyik népe szerint még nettó 600-800as fizetés is csak átlag.
2022. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
7 na ez az, hogy te ezt érzed alapnak. Amúgy szerintem nem az, vagyis a legtöbben nem engedhetik meg maguknak, pláne 300-as nettóval, tipikusan lakáshitelek...
2022. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!