Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs a férfinek autója és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs a férfinek autója és lakás úgy még lehet csinos barátnője?

Figyelt kérdés

Családot alapíthat?


Vagy ez úgy működik vagy teljesíted az alapokat vagy matyizz magadnak amíg nem kerülsz idős otthonba?



#autó #nők #lakás #életképtelenség #Elvárások 2022 #30 évesen már öreg a férfi
2022. szept. 13. 14:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nincs autom, alberletben elek es gyonyoru a baratnom.
2022. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1


Én meg láttam piros havat esni.

2022. szept. 13. 14:50
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem hiszel a valóságban és úgyis a saját képzelgéseid tolod, miért írtad ki a kérdést?
2022. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

Az attól függ, te hogy nézel ki.

Ha nem vagy helyes, jó kiállású gyerek, a csinos lányokat elfelejtheted.

Hiába lenne autód, lakásod ha még 10/7 se vagy.

Nem muszáj rejszolni, vannak kövér ronda csajok is..

Döntsd el, melyik a kevésbé rossz neked.

2022. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

"Családot alapíthat?"

Neem B+, tiltja az Alaptörvény.

2022. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3


Én is ismerek olyat aki mellé állt a szerencse. De ez kivétel. És ott vagy 10 ezer másik akinek ez miatt meg nem lehet senkije.

2022. szept. 13. 15:01
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem mi értelme ennek a kérdésnek ha te már eldöntötted rá a választ 🤣
2022. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
#7: Az, hogy így kihisztizheti magát, és könnyebb így a lelkének, ezzel próbálja nyugtatni magát, hogy igazából nem a személyiségével vannak hatalmas nagy gondok. Csak azt nem veszi észre, hogy ettől még a tények nem változnak. Akkor sem, ha veszettül tagadja azokat.
2022. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
#6: Szerencse vagy sem, van ilyen. Nálad viszont, szerencsével sem jönne össze. Egyszerűen a kérdésedből is árad a rosszindulat. Ezek után, mégis miért állna le veled egy normálisabb csaj? Oké, hogy nincs autód és lakásod, de még a személyiséged is megkeseredett. Mit tudnál nyújtani egy kapcsolatban? Szidnád kicsit a nőket? Ennyi?
2022. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Teljesen félre értitek a kérdést. Ezeket és a hasonlókat (mások is) azért írjàk ki hogy akikre tényleg vonatkozik az adott téma, azok meg legyenek sértve.


Példa kedvéért ha feljön ide olvasni Béla olvasni és ezzel találkozik. Azzal megerősítést nyer az elmélete hogy a csóróság miatt nem kap nőt. Én meg jót szórakozok hogy Béla és a többi ilyen felhúzza magát.


(9 éve házas vagyok, rám nem is vonatkozna a kérdés témája)

2022. szept. 13. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!