Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Együtt lennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek egy olyan sérült férfival, aki tudatosan dolgozik önmagán?

Figyelt kérdés
Aki szakemberhez fordult annak érdekében, hogy a múltbeli traumákat, sérelmeket, krónikus önbizalomhiányt leküzdje? Vagy ha nem is ebben az életszakaszban, de ha mondjuk már minden téren rendbe tette önmagát, lezárta a múltat és új életet kezdett. Netán ez csak hiú ábránd és teljesen reménytelen? Tudom, hogy a nőnek férfi kell, akire felnézhet, illetve egy egészséges, érzelmileg stabil ember mindig is vonzóbb lesz, mint egy hozzám hasonló személy, de pillanatnyilag most itt tartok...

2022. szept. 13. 20:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
#9: a terapeutáim kicsit jobban képben vannak ezügyben, mint a magadfajta noname nickek, mivel az ő véleményük mögött konkrét tapasztalat és szakmai tudás van (a tieddel ellentétben). #4-es voltam.
2022. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Semuhi ***** válasza:
91%
Ahog haverom mondaná : senkit sem érdekel a multad az érdekel most mivan
2022. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
9%

Belegondolni is rossz, kik írogatnsk ide.

Mentális beteg, szakemberhez jár stb.

Aki nem tiszta, az húzzon már el innen a francba és ne ossza normális embereknek az észt.

2022. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
#13: a szakemberhez járás számodra a stigma? Jól értem?
2022. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs szükségem visszahúzó tényezőre."


Úgy érzed, ha neked lenne párkapcsolatod, akkor te visszahúzó tényező lennél a párod életében?

2022. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

#10


Azt tudjuk hogy problémaforrás vagy, elég a kommentjeidet olvasni.

2022. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%
#15: olvasd el a #10-es hsz-mat, nem fogom ismételni magam.
2022. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
#16: fogalmazzunk úgy, hogy veled, meg a magadfajta nagymellényűekkel ellentétben én legalább ezzel tisztában vagyok.
2022. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért kell kiemelni a nemét? TEkintve, hogy az exemmel úgy is együtt lettem volna, hogy nem dlogozott magán (Emiatt is szakított), pláne együtt lettem volna, ha elkezd dolgozni.
2022. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mintha rólam szólna :D 30f
2022. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!