Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagytok tudatosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok tudatosak társkeresésben?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, egy hónapja lett vége a 2 éves párkapcsolatomnak.. Rettenetesen csalódott vagyok, ez volt a harmadik kapcsolatom, ami lehet, hogy az életkoromhoz képest nem sok, mégis belefáradtam már a szakításokba és hogy számomra fontos embereket kell csak úgy kiradíroznom az életemből.. közel a 30-hoz szeretném végre megtalálni azt az embert, akivel tényleg egy stabil párkapcsolatot tudunk kialakítani, akivel tényleg lehet közösen jövőt tervezni..


Az összes párkapcsolatom harmonikus volt, nem voltak veszekedések, mégis mind ugyanazon oknál fogva bukott meg, ami a közös jövőkép hiánya volt, ami akár már a kapcsolat elején is kiderülhetett volna.. Az előző párom egy elvált férfi volt, akinek a házasságából már volt két gyereke.. Egy hónappal ezelőtt szakított, mondván, hogy nem akarja húzni az időmet, ne várjak rá, mert ő már biztos abban, hogy nem szeretne többet házasodni és gyereket vállalni ettől az élménytől pedig nem akar megfosztani.. (a kapcsolat elején még azt mondta, hogy még nem tudja, hogy mit akar)


Korábban ha voltak is intő jelek ami miatt akár sejthető is lehetett volna, hogy hosszú távon nem fog működni a kapcsolat (mint pl. jelen esetben, hogy már családos volt), de meg volt a kellő vonzalom, mégis adtam esélyt a dolognak, hagytam, hogy az érzelmeim irányítsanak és elhiggyjem, hogy majd alakul, majd megoldjuk.. de a mostani után (lehet hogy az életkoromból adódóan is) úgy érzem, hogy sokkal önzőbbnek kell lennem, és sokkal inkább a saját érdekeimet szem előtt tartanom, és tudom kell nemet mondani egy párkapcsolatra, ha már az elején nem biztos, hogy hosszabb távon is működne..


Ti mennyire vagytok tudatosak ezen a téren? Van olyan dolog, elvárás ami miatt/ami nélkül bele se mentek egy párkapcsolatba?


2022. ápr. 17. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Olyan aki szeret szívvel

nem csak szeretetett színlel.


Feladtam én már az esélyt

egy nőre sem jeletek veszélyt.


29F/Beteg

2022. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan van egy halom dolog, ami ha nincs/van, akkor nem akarok az adott emberrel lenni.


Jelenleg párkapcsolatban élek, de mindig is szerettem egyedül is lenni. Semmi bajom nem volt soha azzal, ha évekig szingli voltam. Ebből adódóan nekem aztán nem sürgős egyáltalán belemenni semmibe, amivel kapcsolatban egy kicsi ellenérzésem is van.

2022. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyiban vagyok tudatos, hogy nem keresek. Amikor jön valaki, azt alaposan átvizslatom minden oldalról, pro kontra. :D
2022. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem KELL mindenben kompromisszumot kotni. Legyenek hatarok szamodra, amiket nem lepsz at. Az onzoseg az mas es szinten rossz ut. Huzz hatarokat.
2022. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok dolog alapján szűrök. Ez általában úgy néz ki, hogy inkább be kell érnem valakivel, mert nagyon alacsonyan van a szint.
2022. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Maximálisan tudatos vagyok. Én pl sosem szeretnék gyereket és az első témák közt hozom fel ismerkedéskor. Ünnepnapokat se tartok. Akinél bármelyik kizáró ok, az mehet Isten hírével. Nem akarok olyannal együtt lenni, akivel nem klappolnak a nézeteink. Még az is számít, hogy ne legyen erősen jobboldali az illető.

Egy életem van és úgy gondolom, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy ilyen kompromisszumokat kössek. A legfontosabb a gyerekkérdés, abban semmi kompromisszum nem lehet: senkit nem fosztok meg az élménytől de rám se lehet rám erőltetni.


Ha jót akarsz magadnak, Te is felállítasz olyan kritériumokat, amikből nem engedsz. Pl ha gyereket akarsz, ne menj olyanba bele, hogy “majd meglátjuk, “attól függ”, “majd kialakul”. Ha nem fektetsz le alapokat, csak magadra vethetsz később.


31F

2022. ápr. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudatos vagyok már teljesen ilyen téren 2 válással a hátam mögött és 2 gyerekkel az 1-1 házasságomból. (16 éves és 5 éves)


Felállítottam a saját kritériumaimat és mondhatni most van a legmagasabban a léc életem során.


Most már nem engedek abból, hogy a leendő párom ne dohányozzon, ne igyon alkoholt rendszeresen, ne akarjon közös gyereket, mert már nem szülök többet.


Inkább vagyok évek óta egyedül, mint annó a 2 házasságom között is voltam, minthogy belesodródjak egy rossz/átmeneti kapcsolatba.


Kiélvezem a hobbijaimat akkor is, ha épp apás hétvége van és gyerekek nélkül vagyok és akkor is megyűnk mindenfelé, ha a gyerekeimmel vagyok. Szóval otthonülős típusú férfi sem jöhet nálam szóba, mert megyek mindig, mint a mérgezett egér. 39,5 N

2022. ápr. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egy életre keresem a páromat, és határozott céljaim vannak a jövőre nézve.

Nagyon szeretném ha megtalálhatnám a másik felemet, akit feleségül vehetek és együtt élhetjük le az életünket.

De velem sajnos az a baj hogy nem szeretnék gyereket, így Lehetetlen szintre emeltem annak a lehetőségét hogy megtalálom őt.

28/F

2022. ápr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen random az egész.
2022. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!