Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos kinézetű férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézetű férfiaknak jobb lenne, ha nem társkeresőznének?

Figyelt kérdés

A top pasiknak a tinder egy aranybánya, a nem top pasiknak kb már lehetetlen bármit összehozni, a csajoknak szintén könnyű (legalábbis a feltételek megvannak). Pár éve egy frissen regisztrált profillal még 20-30-40 match összejött. Manapság jó, ha 1-2 összejön, persze azok is olyanok, hogy véletlen húztak jobbra, követőket gyűjtenek vagy vissza se írnak. Azért ennyire nem hiszem, hogy ronda lennék, a tinder algoritmusa inkább lehet a hibás, vagy tényleg ennyire válogatnak a nők? És ami a legrosszabb, hogy esélyed sincs, hogy beszélgetésbe kezdj, ha egyszerűen nincs match.

Nem kell végignézni a videót, a lényegre állítottam az időbélyeget, hogy mennyire elcseszett ez az egész rendszer.

[link]



2022. szept. 15. 22:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
70%

Számomra nem jobb élőben ismerkedni mert rengeteg kritériumnak kell megfeleljen a leendő pàrom ,de élőben csak azt làtom hogy vonzó-e külsőleg.

Illetve sajnos sok nő csalódott a tàrskeresőkben ,így ülnek otthon és várjàk a csodàt .

2022. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
67%

16

Szóval már a számok is hazudnak, csak neked igazad legyen.

Szegény kicsi fogyi fiú...

2022. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

#16

Badoon probaltam ferfi es noi regisztracioval is, beallitottam, hogy egy adott kisvarosban elokre szurjon. Volt kb 10 csaj es kb 50 pasi ugyanabbol a varosbol. Ugyhogy akarhogyis fáj, sokkal tobb pasi hasznalja ezeket mint no, de akar fel ora alatt kideritheted te magad is.

2022. szept. 16. 10:50
 24/40 NTBS ***** válasza:
64%
Nem bátran kell próbálkozni.
2022. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy mindenki mindent rögtön akar... Áruld már el mi a f.sz lenne ha 50ből 50 összejönne? 50napon keresztül folyamatosan csak dugnál? :D

Én hónapokig voltam szingli, de sikerült tinderen, badoon is kalandozni, majd egy tradicionális társkeresőn jött a párom. A tinder, badoo, stb szerintem inkább az egyéjszakás dolgokra jók.

35F

2022. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

25

Te most miről beszélsz? Milyen 50?

2022. szept. 17. 23:29
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Segítek: match.
2022. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
De a férfi miért akarna 50 férfivel dugni? És miért jönne össze 50-ből 50? És miért akarnék 50-et? Nem nagyon értem a logikát.
2022. szept. 18. 00:21
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Az egész választ nem tudod értelmezni, csak megsúgom. Engedd el.
2022. szept. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Elengedtem ;)
2022. szept. 18. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!