Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda vagyok, ha Tinderen több száz emberből csak 6 match lett és 21 like, de ők sem írnak vissza? 27F

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
nem a Tinderes sikerek/sikertelenségek alapján kell behatárolni magad
2022. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez kb az átlagos egy fiú esetében.

Nekem rosszabb valamivel az arány. Kb 25matchem lett, de az olyan 5-10ezer emberből.

Amikor az első néhány nőből szinte mindegyik balra sorol akkor az algoritmus egyre hátrébb sorol, így végső soron egy csomónak meg se jelensz.

Kivéve, ha mindenkit végignézel, de az ritka, mert ugye napi 50 a limit és annál többen regiznek fel újként vagy újra. Így a hátrasoroltakat csak az látja, aki végigpörget mindenkit mondjuk egy fizetettel. Amit viszont a lányok soha nem fognak használni, mivel alapból is tucatszámra matchelnek naponta.

2022. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a való életben sincs sikered, akkor igen. Ha ott több sikered van, mint tinderen, akkor csak a képeid szarok.
2022. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mathus ***** válasza:
67%
a kérdésre: én FB-n lepörgettem 1000+ lányt, DE csak 10-et jelöltem be (velük tudtam fejben "párba állni"), 3-visszajelölt, eggyel most chatelek. valamit nem jól matekoztok, vagy az önismeretetek nulla.
2022. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a picsába a Tindert. Felszínes húspiac.

Sokkal több a pasi, mint nő, és a nők egy része is csak az önbizalmát erősíteni jr a Tinderre: ma is jobbra húzott 10 pasi, milyen jó nő vagyok..

2022. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!