Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek, ha Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha Tinderen ilyen tapasztaltok?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy pasival 1,5, hete matcheltünk. Nagyon kevés embert húzok jobbra, ő a külsejével, illetve a leírásával is megnyerő volt számomra. Elkezdtünk beszélgetni, örültem, hogy végre valakivel tényleg lehet értelmesen beszélgetni, nem érzem úgy magam, mintha interjúztatna a másik. Mindennap kb 3-4 órát beszélgettünk, javarészt este. Felvett Messengerre, videóhívásoztunk is sokat. Felhozta, hogy találkozzunk, megbeszéltünk egy időpontot, nekem azonban azt le kellett mondjam, mert egy kolléganőm beteg lett, az ő munkáját is nekem kellett elvégeznem, tovább kellett dolgoznom, mint a munkaidőm tartott volna. Hogy ne érezze úgy, hogy szívatom, én hoztam fel, hogy beszéljünk meg egy közeli időpontot, lehetőleg a hétvégén. Megállapodtunk szombat délutánban, már épp készülőben voltam a randira, mikor az utolsó pillanatban lemondta, családi szülinapozásra kellett mennie. Furcsállottam, de úgy voltam vele, hogy oké, egyszer én, mondtam le, egyszer ő, harmadjára csak sikerül összehoznunk a találkát. Másnap láttam Facebookon, hogy aznap esküvője volt, megházasodott egy lánnyal. Majdnem leestem a székről, annyira sokkot kaptam. Korábban egy szót nem mondott arról, hogy lenne valakije, vagy ne komoly kapcsolatot keresne. Borzasztóan érzem magam, egyben fogalmam sincs, hogy mit írjak ezek után neki.

2022. szept. 12. 10:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Azta mekkora egy görény xd Legalább annyi esze lenne, hogy nem facebookon beszélget nőkkel, ha már oda teszi ki az esküvős fotókat. Én tuti elküldeném a feleségének a beszélgetéseitekről a screenshotokat! Hadd lássa, mekkora gyökeret fogott ki.
2022. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ő van a képen? Mi van, ha van egy ikertestvére és ő csak a tanú volt? (népmese kategória, de hátha)
2022. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Belefutottal egy himrbancba.
2022. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Ilyeneket jobbra húzzák, beszarok...
2022. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan ő van a képen, egy 4 évvel idősebb nővére van, ő is rajta van az egyik csoportképen. Korábban csak olyan képei voltak fenn, amiken egyedül vagy a barátaival van.
2022. szept. 12. 11:00
 6/27 anonim ***** válasza:
36%
Ki mire használja a Tindert. Az emberek orrba szájba csalják egymást. (Örülhetsz hogy nem lettél 3.fél) Megcsalásnál amúgy a következmény változó. Valakinek elnézik valakinek nem. Te max ott hibáztál hogy naivan azt hitted hogy ez a Mr. Sármőr egy monogám gráll lovag
2022. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Beszélgess vele a dologról, ha arról van szó, mint aminek tűnik, akkor felejtsd el, lépj tovább. Egy történet, aminek nem lett folytatása, mindenkivel történt már ilyen.


Az #1 válaszoló javaslatával ellentétben a párjának még véletlenül se küldj el semmit, ami az ismerkedésetekre vonatkozik. Ha ilyen nyilvánvalóan csinálja, hogy odaenged téged a Facebookjára, akkor


1. nyitott kapcsolatban élnek

2. tudja, hogy a felesége úgysem fogja kiadni az útját

3. vagy ha mégis, nem érdekli különösebben


Szóval revansot venni ilyen módon nem tudsz, cserébe magad égeted le mások előtt.

2022. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen létezik, akkor biztos, hogy van rá kereslet. Majd talál magának egy önbizalomhiányos szeretetéhes kis ringyót, akit nem fog zavarni. Majd megfordítják az esküvői képet az ágy melletti kisszekrényen, amikor akcióznak. Erre van igény, ez a kultúra, b+...

Még jó, hogy időben kiderült és nem mentél bele. Ne írj neki semmit szerintem, hagyd a p..ba az ilyeneket ha jót akarsz magadnak.

2022. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
#7 ha én lennék a feleség, örülnék neki, ha elküldené a nő és kiderülni, hogy egy féreggel vagyok együtt. Azt nem tudhatod, hogy nyitott kapcsolatban vannak-e, és ha igen, akkor a beszélgetéseket látva max. legyint egyet a feleség, de ha nincsenek, akkor lehet hálás is lesz érte. A kérdezőnek vesztenivalója itt nincs.
2022. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%
#9 Ok, megteszi. És? Mivel lesz jobb a kérdezőnek? Mindenki törődjön a maga dolgával. Pitiáner vamzer mentalitás ez, semmit nem léptünk előre a Kádár-korszak óta, és ez nem csak a politikai életen látszik.
2022. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!