Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi kövér az amolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kövér az amolyan selejt a nők szemében?

Figyelt kérdés
Itt van a gyakorin a 170/105 ös pocakos barátunk. Oké az elkeseredett válaszai miatt tűnhet úgy hogy egy gané a személyisége! De valljuk be ha tényleg ő lenne a világ legkedvesebb embere akkor is azonnal elutasítaná mindenki a súlya és a magassága miatt! És a goromba ítéletes válaszokat megírnák neki ugyan úgy! Hiába lenne jószándékú ember. Meglenne sértve hogy bárki le tűs fogyni! Csak 10 év orvos, diéta, sport!!! Hiszem mi az a 10 év magány már ha 30 at kibírt ? Igaz? Szóval érzéketlenek az emberek másokkal szemben az tuti.
2022. szept. 23. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ugyanúgy a Shrek, csak most személyiséget váltott.


Mert szerintem olyan ember nincs aki azt gondolná hogy azt a palit azért szapulják itt mert túlsúlyos.

2022. szept. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szintén macis vagyon finoman szólva, 80kg vagyok 160cm és nagyon tudnak tetszeni a teltnők,100-120 kg még vonzó nekem 160 magassághoz.

Viszont nekem saját magamon már ez sok lenne igazából ez a 80 is az.

Egyébként én is úgy gondolom hogy egy nőnek nagyon ritkán tetszene ilyen pasi.Ha más ért nem akkor az ősi védelmező ösztön miatt az az egy ilyen pasi nem túl jó védelmező vadász stb.

2022. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem az összes nő számára az, de vannak, akiknek nem pálya a kövér ember, mert nem tetszik nekik. Ízlés kérdése. Ettől függetlenül van rengeteg kövér férfi, akinek mégis sikerült párt találnia. Ehhez az kell, hogy reálisan lássa, kinél van esélye (azért "kispocaknak" a kövér nő az neeeeem, fúúúúúj, nőnél milyenezmááááááááááááááááár... pedig azért lehetne ő is kevéssé felszínes...) vagy más téren tudjon brillírozni (tényleg lehengerlő, fantasztikus duma pl.).
2022. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!